Akcesoria samochodowe, czyli jak cieszyć się zdobyczami techniki podczas jazdy samochodem?

Samochód jest niemalże jak drugi dom. Nie jest już tylko środkiem transportu, który pomaga nam się przemieścić z punktu A do punktu B. To dla wielu nierzadko nawet narzędzie pracy. A jeśli spędzamy w nim tak dużo czasu, chcemy, żeby wnętrze było możliwie najbardziej wygodne i dopasowane do naszych potrzeb. Spersonalizowane gadżety i dostosowane do naszych potrzeb udogodnienia czynią codzienną jazdę przyjemnym rytuałem, do którego chętnie wracamy. Co robimy my, kierowcy, by osiągnąć maksimum komfortu podczas podróży autem? Oczywiście inwestujemy w różnego rodzaju akcesoria i dodatki, które nie tylko dodają wnętrzu auta estetyki, ale również ułatwiają nam wykonywanie innych czynności. Co warto więc mieć pod ręka w czasie jazdy samochodem? Przygotowaliśmy zestawienie naszych ulubionych gadżetów, które sprawdzą się w absolutnie każdym samochodzie i bez których nie możemy się obejść. Akcesoria samochodowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kierowców. Które z nich polecamy najbardziej?

Ładowarka samochodowa

Jazda autem bez naładowanego telefonu może okazać się naprawdę uciążliwa, szczególnie, jeśli na przykład pędzimy na spotkanie, na które już jesteśmy spóźnieni i nie mamy możliwości nikogo o tym poinformować. Oczywiście w dzisiejszych czasach, każdy z nas jest przyzwyczajony do niczym nieograniczonego dostępu do Internetu i możliwości nawiązania kontaktu z drugą osobą w dowolnym momencie. Brak takowej opcji wywołuje frustrację i poczucie bezsilności. Dlatego też tak ważne jest, by mieć zawsze pod ręką ładowarkę samochodową. W każdej chwili możesz bowiem sięgnąć po kabel, podłączyć go do gniazdka usb i naładować swój telefon.

Kabel USB

Uchwyt na smartfon i zestaw głośnomówiący

Absolutnie niezbędny gadżet szczególnie, jeśli zdarza Ci się wykonywać czy odbywać sporo rozmów telefonicznych w trakcie jazdy. Według polskiego prawa, kierowca nie może w trakcie jazdy trzymać telefonu w dłoni, by wykonać połączenie czy napisać wiadomość. Co więcej, rozmowa telefoniczna w trakcie jazdy jest wykroczeniem, za które może przyjść nam słono zapłacić. Aby uniknąć mandatu i nie stwarzać zagrożenia spowodowania kolizji czy wypadku, warto zaopatrzyć się w uchwyt na smartfon i zestaw głośnomówiący. Dzięki tym prostym rozwiązaniom, możemy spokojnie odbyć rozmowę telefoniczną i nie narażamy się na niebezpieczeństwo utraty kontroli nad pojazdem.

Kierowca korzystający z nawigacji

Zabezpieczenie na fotel samochodowy

Warto zadbać o mądrą organizację przestrzeni samochodowej. Wiecznie wysuwające się z kieszeni klucze, drobne monety czy inne drobiazgi potrafią naprawdę dać nam w kość. Nurkowanie pod fotelem w ich poszukiwaniu potrafi naprawdę zirytować. Teraz możesz w łatwy sposób, raz na zawsze pozbyć się tego uciążliwego problemu. Z pomocą przyjdzie Ci komplet poduszek zabezpieczających do montażu na zatrzasku pasów samochodowych. Prosty montaż pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Prezentowane zabezpieczenie to zmyślny i wart swojej ceny dodatek, który warto posiadać.

Zabezpieczenie samochodowe WENKO

Lokalizator kluczyków samochodowych

Każdemu z nas z pewnością zdarzyło się choć raz w życiu się szukać kluczyków, które gdzieś były, ale potem zniknęły. Często w pośpiechu, czy natłoku obowiązków kładziemy rzeczy w różnych miejscach, a później zupełnie o nich zapominamy. Jeśli i Tobie czasem zdarza się sytuacja, w której nie możesz sobie przypomnieć, gdzie dokładnie położyłeś kluczyki od auta, zainwestuj w lokalizator. To sprytne urządzenie skutecznie rozprawi się z przykrymi objawami zapominalstwa. Ich ceny nie są zbyt wygórowane, więc można powiedzieć, że to właściwie wydatek na każdą kieszeń. Wykorzystywana w nich technologia Bluetooth pozwala na perfekcyjne określenie miejsca, w którym znajdują się kluczyki. Używanie lokalizatora jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy podpiąć go do kluczyka, zainstalować aplikację w telefonie, następnie sparować zestaw i... spokojnie znowu zgubić kluczyk! Teraz zlokalizowanie miejsca, w którym go tym razem położyłeś (i zaraz o tym zapominałeś) nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Kluczyki do auta