Cztery pomysły na prezent na dzień nauczyciela

Wybierasz się na spotkanie z rodzicami uczniów, a także na dzień nauczyciela? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj ten artykuł! Znajdziesz w nim kilka pomysłów na prezent, które sprawią radość każdemu nauczycielowi.

Książka na Dzień Nauczyciela

Książka o tematyce pedagogicznej lub dotyczącej środowiska szkolnego - książki takie jak "Jak motywować uczniów do nauki" mogą być świetnym prezentem dla nauczyciela.


Również książka z zakresu zainteresowań nauczyciela może być miłym prezentem. Np. dla nauczyciela biologii - książka o tym, jak żyją poszczególne gatunki zwierząt.

Pomoce dydaktyczne dla nauczyciela

Tabliczki magnetyczne, gry edukacyjne, karty pracy czy zestawy do pisania to idealny prezent dla nauczycieli, którzy lubią pracować z dziećmi.


Tablica magnetyczna oraz magnesy przydadzą się, gdy nauczyciel będzie chciał przedstawić uczniom jakieś zagadnienie na lekcji. Gry edukacyjne mogą być wykorzystane, gdy nauczyciel będzie chciał rozwijać zainteresowania swoich uczniów w danej dziedzinie.


Zestaw do pisania to idealny prezent dla nauczycieli, którzy chcą rozwijać umiejętności swoich uczniów w zakresie pisania. Zestawy do pisania mogą być również świetnym dodatkiem do prezentu.

Coś słodkiego na Dzień Nauczyciela

Kawałek czekolady lub inny słodki upominek - każdy lubi słodycze, a nauczyciele nie są wyjątkiem! Czekolada to świetny prezent na dzień nauczyciela, który sprawi, że poczuje się doceniony.


Własnoręcznie upieczone ciasto lub ciasteczka to kolejny pyszny prezent, który można podarować nauczycielowi. Ucieszą nauczyciela zwłaszcza, jeśli dziecko przygotowało je samodzielnie.

Bilety do kina lub teatru

Jeśli Twoim celem jest zaskoczenie nauczyciela, podaruj mu bilety do kina lub teatru. To doskonały prezent dla osób, które lubią sztukę i rozrywkę.


Dowiedz się, jaki spektakl mógłby się nauczycielowi spodobać i kup odpowiednie bilety. Pamiętaj, aby wręczyć dwa bilety - w końcu nie można oglądać filmu lub sztuki w pojedynkę!

nauczycielka