Czy uchwyt na ręcznik papierowy może podnieść atrakcyjność Twojej kuchni

Często myśląc o tak prozaicznych akcesoriach kuchennych jak uchwyt na ręcznik papierowy zastanawiamy się, w jakim miejscu go przymocować, aby zbytnio nie rzucał się w oczy. Potrzebujemy go mieć pod ręką, to fakt, ale niekoniecznie jest to przedmiot, który chcemy cały czas mieć na widoku. A to błąd! Nawet taki, z pozoru zwyczajny i niepełniący z definicji funkcji ozdobnej dodatek może stanowić ciekawe dopełnienie stylu danego pomieszczenia. Producenci artykułów wyposażenia domowego bardzo dbają o to, byśmy mieli możliwość wybierania już nie tylko praktycznych, ale również estetycznie się prezentujących akcesoriów. Zamiast więc tracić czas i głowić się nad tym, jak ukryć dany haczyk, uchwyt, czy stojak, warto rozważyć użycie go w celach dekoracyjnych. Aranżacja kuchni nie będzie pełna, jeśli do standardowego wyposażenia nie dodamy elementów, które mają nam pozwolić na swobodne poruszanie się i wykonywanie wszystkich kuchennych czynności. Jednym z takich przedmiotów jest właśnie uchwyt na ręcznik papierowy. Postanowiliśmy udowodnić, że wcale nie musimy wciskać go w najciemniejszy kąt naszej kuchni. Sprawdziliśmy różne warianty i wybraliśmy kilka ciekawych propozycji, które pozwolą jednoznacznie stwierdzić, że w dzisiejszych czasach możemy użyć każdej, najbardziej prostej i prozaicznej rzeczy, z której tak czy inaczej korzystamy na co dzień i stworzyć z jej udziałem ciekawe wnętrze.

stojak na ręcznik papierowy

TRIO STYLE – uchwyt na rolki kuchenne – 3w1

Przyznamy od razu – jesteśmy fanami rozwiązań, które zamiast jednej, spełniają kilka funkcji. Sięgając po tego typu przedmioty, nierzadko jesteśmy w stanie oszczędzić nie tylko pieniądze, ale i dostępną przestrzeń. Świetnym przykładem jest prezentowany uchwyt na ręcznik papierowy TRIO STYLE. Nie jeden, a trzy uchwyty w jednej, zgrabnej konstrukcji o eleganckim wyglądzie. Opatentowany design marki WENKO gwarantuje solidne wykonanie, funkcjonalność oraz łatwy montaż bez użycia narzędzi, który możesz sam wykonać. Najwyższa jakość produktu, dbałość o szczegóły oraz bardzo zgrabny wygląd uchwytu, gwarantują, że nie będziesz chciał go ukrywać. Sam zdecyduj, gdzie go zamontujesz i jak użyjesz. Teraz masz szansę nabyć atrakcyjny wizualnie uchwyt na ręcznik papierowy, który pozwoli Ci również na umieszczenie na nim na przykład aluminiowej folii spożywczej, czy papieru do pieczenia. A to tylko kilka z możliwości.

uchwyt na ręcznik papierowy

Uchwyt na ręcznik papierowy ze stali chromowanej

Prostota zawsze jest modna. Udowadnia to nasza kolejna propozycja. Prosty w swoim designie uchwyt na ręcznik papierowy ułatwia rozwijanie rolki i chroni ją przed zmoknięciem. Prezentuje się estetycznie, dzięki dbałości producenta o każdy element jego wykończenia. Możesz go przymocować w dowolnym miejscu z pomocą zestawu montażowego, który znajdziesz w komplecie. Jeśli natomiast stwierdzisz, że kołki i wiercenie dziur w ścianie to nie Twoja bajka, możesz skorzystać z innych, innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez tą renomowaną markę. Firma WENKO tradycyjnie już oferuje funkcjonalne produkty, którymi chętnie ozdobisz wnętrza swojego domu czy mieszkania. Nieskomplikowane w swoim designie akcesorium możesz mieć zawsze pod ręką. Wysokiej jakości stal chromowana użyta do produkcji tego uchwytu idealnie wpasuje się w nowoczesne jak i klasyczne wnętrze Twojej kuchni.

uchwyt na ręcznik papierowy

Stojak na ręcznik kuchenny MIAOU

Kuchnia i akcesoria kuchenne wcale nie muszą być nudne i zwyczajne. Udowadnia nam to niezmiennie marka KOZIOL, która stawia na oryginalne, czasem nawet nieco awangardowe rozwiązania. Ich dekoracyjny stojak na ręcznik papierowy to kolejny manifest przeciwko standardowym i oklepanym rozwiązaniom. Sięgając po tego typu produkt zyskujemy nie tylko praktyczny, dekoracyjny stojak na ręcznik papierowy, ale rewelacyjną i niebanalną ozdobę kuchenną. Najwyższej jakości stojak to gwarancja zadowolenia, funkcjonalności oraz niejednego, pełnego podziwu spojrzenia Twoich gości. W końcu nie każdy może się pochwalić tak wyszukanym gustem, prawda?

stojak na ręcznik papierowy