Deski do prasowania ranking - Top 5

Przedstawiamy nasz ranking kategorii deski do prasowania na rok 2020 - czy znajdą się w nim nowe produkty, czy przede wszystkim stałe bestsellery? Sprawdzając naszą listę bestsellerów, nie obyło się bez zaskoczeń również dla naszej redakcji - zapraszamy zatem do sprawdzenia najczęstszych wyborów naszych klientów na przełomie ostatnich trzech miesięcy!

Deska do prasowania z bawełnianym pokrowcem

Deska do prasowania z pokrowcem o naprawdę imponującej wielkości 130 cm na 48 to nasz bestseller od kilku lat, ze względu na swoją kompletność i możliwość wyprasowania nawet dużych tekstyliów. W tym produkcie znajdziemy rozbudowaną półkę na duże żelazko lub stację parową, przedłużacz z gniazdkiem oraz praktyczną antenkę na kabel. W dołączonym do deski pokrowcu zastosowano również technologię Wenko, która odbija ciepło oszczędzając do 50% czasu na prasowaniu.Trudno byłoby wyobrazić sobie ranking tej kategorii bez deski do prasowania Professional, która ze względu na swoje duże wymiary szczególnie pasuje jako domowa deska do zadań specjalnych i cotygodniowego prasowania.

Deska do prasowania z dodatkową półką

Deska do prasowania z dodatkową półką to kolejny hitowy produkt Wenko, tym razem o nieco mniejszych wymiarach 110 x 30 cm. Ze względu na dołączoną półkę na koszule, szczególnie dobrze sprawdzi się, jeśli większość naszej garderoby opiera się na ubraniu wizytowym np. ze względu na pracę. Deska jest również stabilna dzięki wykonaniu z metalowych rurek o średnicy 2,2 cm, a malowanie proszkowe zapewnia ochronę przed zadrapaniami. Ochronę przed wysoką temperaturą zapewnia pianka o grubości 8 mm.

Deska do prasowania z pokrowcem

Duża deska do prasowania JUMBO to rozwiązanie idealne dla prasowania tekstyliów dla całego domu - wielkość 120 cm x 42 cm jest wystarczająca nawet dla prasowania prześcieradeł i pościeli. Podobnie jak deska Professional, model JUMBO wyposażono w pokrowiec odbijający ciepło, dzięki czemu prasowanie jest szybsze, skuteczniejsze i... tańsze :) Według naszej klientki również efektywnie prasuje się na niej len: “ Super. Właśnie takiej szukałam. Jest szeroka, prasuje się szybko. Zaskoczyło mnie prasowanie rzeczy z lnu, jeszcze nigdy nie miałam tak doprasowanych. Polecam!” Kamilla, JerzykowoA jak wiemy len, choć naturalny i przyjemny, sprawia problemy z prasowaniem i jego fakturą. Opinia naszej klientki również zwraca uwagę na określenie naszych potrzeb - jeśli poszukujemy deski do prasowania grubych materiałów, lepiej jest wybrać deskę z pokrowcem podnoszącym skuteczność prasowania.

Deska do prasowania rękawów

Deska do prasowania rękawów w rankingu desek do prasowania? Wbrew pierwszemu wrażeniu, deska do prasowania rękawów sprawdzi się nie tylko jako dodatek/gadżet do prasowania, ale również jako samodzielna deska, jeśli nie posiadamy dużej ilości ubrań wymagających prasowania lub np. mamy ograniczoną liczbę miejsca. To popularne wśród studentów rozwiązanie znalazło się na miejscu 5 ze względu na swoją uniwersalność - deskę do prasowania rękawów można użyć do precyzyjnego prasowania rękawów, ubranek dla dzieci lub jako rozwiązanie turystyczne.

Funkcjonalna deska do prasowania

Tym razem produkt od marki Excellent Houseware - holenderskiej marki z akcesoriami do domu. Ten model deski do prasowania to połączenie atrakcyjnej ceny z dobrym, uniwersalnym designem - deska posiada stabilną konstrukcję oraz podstawkę pod żelazko oraz bezpieczny pokrowiec z nadrukiem w stylu roślinnym. Choć to to jedna z bardziej budżetowych propozycji w naszym rankingu desek do prasowania, również warto zwrócić na nią uwagę - wymiary są odpowiednie, by móc komfortowo z niej korzystać prasując ubrania całej rodziny.