Elegancki piknik – poznajcie filiżanki termiczne

Kiedy tylko słońce na dobre zadomowi się nad naszymi głowami, od razu zaczynają nam świtać pomysły na pikniki. O ile z przygotowaniem i transportem jedzenia nie mamy kłopotu, problem zaczyna się w przypadku kawy. Papierowe kubki przestaną jednak zaprzątać wasze myśli, kiedy poznacie filiżanki termiczne!

Filiżanki termiczne – po co i dla kogo?

To produkt, który stworzony został z troski o środowisko oraz funkcjonalność użytkowania. Filiżanki termiczne to idealny zestaw dla organizatorów pikniku, chcących zachować elegancję w warunkach plenerowych. Pomyślcie tylko – rozkładacie koc na łonie natury, wyciągacie wielki wiklinowy kosz pełny pysznego jedzenia. Jest również nowoczesny termos napełniony wcześniej kawą… i nagle wyjmujecie z torby filiżanki. Nie byle jakie, ale termiczne. Zaskoczenie w oczach gości murowane. Podziw idzie w parze.

Nie musisz już wybierać pomiędzy eleganckimi, ale nieodpowiednimi na pikniki porcelanowymi filiżankami a spełniającymi swoją funkcję mimo mało estetycznego wyglądu papierowymi kubkami. Teraz możesz po prostu zabrać ze sobą produkt wytrzymały, nowoczesny i cieszący oko ładną linią projektu modelu.

Znaki szczególne filiżanek termicznych

Przede wszystkim – filiżanki są kompromisem pomiędzy designem a użytecznością w najlepszym wydaniu. Na pierwszy rzut oka przypominają porcelanę, więc kojarzą się z czymś dopracowanym i eleganckim. Są wykonane starannie, z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu nie odbiegają wyglądem od pięknej domowej zastawy. Bez zastanowienia możemy podać w nich przedpołudniową kawę lub herbatę podczas pikniku na łące.

Poprzez materiał, z jakiego są wykonane, nie musimy obawiać się, że w warunkach plenerowych stłuczemy filiżankę – są odporne na taki rodzaj zniszczeń, przez co stają się idealnymi towarzyszami piknikowych wypraw. Ponadto, są łatwe w czyszczeniu i lekkie, co daje nam kolejne argumenty za tym, by na stałe włączyć je do bliskiego otoczenia termosu z kawą.

Czym jeszcze urzekną cię filiżanki termiczne?

Właściwościami przypominają kubki termiczne. Co się z tym wiąże – dłużej niż domowe naczynia utrzymują ciepło zawartości. Z filiżankami termicznymi w dłoniach możecie z przyjaciółkami pozwolić sobie na niespieszne pogawędki w parku, przy wciąż ciepłej kawie. Dzięki gumowym elementom zatrzymującym ciepło nie musicie martwić się także o ich wygodne trzymanie. Mając na uwadze szczególne dobro środowisko, w filiżankach możemy zabierać kawę na wynos. Funkcjonują wtedy niczym wspomniane wyżej kubki (tyle, że bez zakrętki). To oznacza, że produkt jest użyteczny na wielu polach.

Filiżanka termiczna – nie tylko na piknik

Znając już wiele funkcji filiżanek termicznych można się domyślić, że to produkt, który przyda nam się nie tylko podczas pikniku. Możemy je zabrać na przykład w weekendową podróż. Doskonale sprawdzą się też podczas przydomowego garden party. Ich design na pewno nie umknie uwadze twoich koleżanek, które chętnie je skomplementują. Wybierasz się na parapetówkę do znajomych - tych, którzy mają wielki taras i kochają grillowanie? Filiżanki termiczne mogą być dla nich idealnym prezentem z myślą również o tym, co poza, a nie wyłącznie w domu.

Filiżanki termiczne to produkt nowoczesny, który wyróżnia się swoim estetycznym wyglądem, szerokim zastosowaniem w wielu sytuacjach, pozostając przy tym funkcjonalnie eleganckim. Doskonały dla rodzin, podróżników, gadżeciarzy. Filiżanki są receptą na oczarowanie znajomych oraz wygodę i swobodę użytkowania.