Gadżety do łazienki, które odmienią jej wygląd

Czy nasza łazienka odpowiada w pełni naszym oczekiwaniom? Czy posiadamy w niej wszystkie potrzebne akcesoria? Ciężko odpowiedzieć na te pytania, jak obce są nam najnowsze gadżety do łazienki. Różnorodność i pomysłowość nowoczesnego designu ciekawych akcesoriów może nas zaskoczyć i przede wszystkim zainspirować.

Gadżety do łazienki czy akcesoria do łazienki

Można bardzo łatwo pomylić akcesoria do łazienki z gadżetami do łazienki. Jedne i drugie są rodzajem wyposażenia, wszystkie gadżety nawet zawierają się w grupie akcesoriów łazienkowych, ale wyróżniają je pewne dodatkowe cechy, takie jak; użyteczność, nowa funkcjonalność, nietypowy design, alternatywne rozwiązania problemów, dodatki ułatwiające wykonywanie codziennych czynności czy połączenie użyteczności paru akcesoriów łazienkowych w jeden unikalny gadżet. Jak widać, gadżety do łazienki zaskakują. Sprawdź, jak możesz odmienić wygląd swojej łazienki!.

Uchwyt na suszarkę

Mokre włosy potrafią stanowić duży problem, kiedy wstajemy rano do pracy i chcemy wyglądać pięknie i świeżo. Istnieją takie wynalazki jak suchy szampon, który potrafi odświeżyć wygląd naszej głowy, ale efekt jego działania jest krótkotrwały i wysusza skórę głowy, co może nie być najlepsze dla zdrowia i schludnego wyglądu.

Umieszczając suszarkę na specjalnie przystosowanym do tego uchwycie, usprawnimy korzystanie z łazienki. Chromowana stal zapewni trwałość pojemnika. Dodatkowo jest w nim także przygotowane miejsce na kabel. Dzięki temu wszystko będzie zawsze pod ręką, a wysuszenie włosów zajmie chwile.

Funkcjonalny uchwyt łazienkowy

Automatyczny dozownik od mydła

Dozownik do mydła działający na podczerwień to świetny gadżet do łazienki. Zazwyczaj dozowniki do mydła tego typu występują w galeriach handlowych i innych publicznych łazienkach. Są tam używane z powodu zapewnienia wysokiej jakości higieny podczas mycia rąk. Dzięki temu, że nie musimy naciskać żadnego przycisku, bądź brać do ręki mydła z mydelniczki, mamy kontakt z mniejszą ilością potencjalnych bakterii. Montując automatyczny dozownik do mydła w naszym domu, sprawimy, że podajnik płynu do mycia rąk nie będzie się brudził, za każdym razem jak ktoś go naciśnie. Ten gadżet zapewnia dowolność montażu, ponieważ możemy przewiercić go do ściany, ale mamy także możliwość instalacji bez ingerencji w budowę ścian naszej łazienki, poprzez zaczepienie go na specjalne, klejące taśmy, które bez problemu utrzymają cały dozownik, wypełniony po brzegi gęstym mydłem.

Dozownik trójkomorowy

Używanie specjalnych dozowników znacznie ułatwi ergonomiczne korzystanie z naszej łazienki. Dzięki niemu możemy sprawić, że wszystkie oryginalne opakowania na kosmetyki zostaną zastąpione stylowymi podajnikami, które nie tylko ułatwią stosowanie środków czystości, ale także wpłyną pozytywnie na wygląd łazienki, uszlachetniając klimat, który w niej panuje.

Trójkomorowy dozownik pozwala na rozdzielenie różnych płynów do mycia. Dzięki temu, że wszystkie będą w jednym miejscu, nie będziemy mieli problemów z odnalezieniem potrzebnego w danym momencie kosmetyku. Najczęściej takie problemy dotykają nas pod prysznicem, kiedy zmywając z włosów szampon, mydliny dostaną się nam do oczu, a my musimy przeskanować okolicę, żaby znaleźć odżywkę. Kiedy posiadamy trójkomorowy dozownik, możemy umieścić w nim żel do mycia, szampon i odżywkę. Stosując taki patent jesteśmy w stanie wykonać wszystkie czynności pod prysznicem nie otwierając oczu

Nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Ciekawe gadżety do łazienki można nawet umieścić w toalecie. Zazwyczaj w takich miejscach nie ma dużo mebli, dlatego warto sprawić, aby te kilka akcesoriów, które niezbędnie muszą się pojawić, charakteryzował ciekawy i estetyczny design. Nowoczesny uchwyt na papier toaletowy w modernistycznym i nietypowym wzornictwie, odświeży wygląd i wprowadzi nową atmosferę, która umili nam czas.

Uchwyt na papier toaletowy

Warto zapoznać się z najnowszymi pomysłami na gadżety do łazienki albo kuchni, a nóż znajdziemy coś, co nas zainspiruje i odmienimy wygląd i zapewnimy niepowtarzalny klimat tego miejsca.