Kosz na śmieci jako elegancki dodatek do łazienki

Czy ten pomysł naprawdę brzmi aż tak nieprawdopodobnie? Czy kosz na śmieci do łazienki nie może być stylowym dodatkiem aranżacyjnym, który, jeśli odpowiednio dobrany, będzie stanowił ciekawe dopełnienie stylu tego pomieszczenia? Oczywiście, że może! Większość z nas, co zrozumiałe, kojarzy kosz na śmieci do łazienki z jednym z tych akcesoriów, które po prostu powinniśmy posiadać. Myśl o konieczności jego zakupu niekoniecznie wydaje się być ekscytująca. Po prostu trzeba go kupić postawić w rogu i mieć. Kropka. Tymczasem, dzięki wciąż zmieniającym i rozwijającym się trendom wnętrzarskim, nawet tak banalne i niepozorne elementy dekoracyjne jak kosz na śmieci do łazienki mają szansę odmienić styl naszego domu. Bogata gama form, kształtów, kolorów oraz wzorów sprawia, że możemy dowolnie przebierać w różnorodnych koszach w poszukiwaniu takiego, który sprosta naszym indywidualnym potrzebom i upodobaniom. Wciąż nie wierzysz? Sprawdź nasze propozycje! Jesteśmy przekonani, że znajdziemy dla Ciebie idealny kosz na śmieci do łazienki!

elegancki kosz na śmieci do łazienki

Kosz łazienkowy ETHNIC

Niezależnie od zwyczajowej lokalizacji, jaką zajmuje kosz na śmieci do łazienki, możesz zapomnieć o ukrywaniu go w najciemniejszym zakamarku swojej łazienki. Nie musisz się go wstydzić ani unikać wzrokiem. Możesz wybrać kosz, który nie tylko doskonale sprawdzi się w spełnianiu przeznaczonej mu funkcji, ale również będzie się ładnie prezentował. Prezentowany kosz na śmieci do łazienki ETHNIC to miła odmiana dla bezkształtnych pojemników bez wyrazu. Ciekawe wzornictwo oraz funkcjonalnie zaprojektowany design tego kosza czyni z niego prawdziwe arcydzieło. Akcesoria łazienkowe wcale nie muszą być zwyczajnymi przedmiotami pozbawionymi unikatowego wyglądu. Kosz na śmieci do łazienki ETHNIC nie tylko z łatwością opróżnisz, ale również bez trudu utrzymasz w czystości. Pojemnik został wyposażony w sprytny system otwierania go przy pomocy pedała nożnego, który umożliwia nam korzystanie z kosza bez konieczności dotykania go dłonią. Czysto, schludnie, higienicznie – czy nie o to właśnie nam chodzi?

kosz na śmieci do łazienki

Kosz łazienkowy firmy ZELLER

Firma ZELLER tradycyjnie już daje nam, swoim klientom, możliwość korzystania nie tylko z praktycznych i dopasowanych do naszych potrzeb rozwiązań, ale również w znakomity sposób łączy funkcjonalność z eleganckim i atrakcyjnym designem. Wystarczy tylko spojrzeć na ten kosz na śmieci do łazienki. Niewielki a zarazem tak elegancki pojemnik sprawi, że będziesz szukał dla niego miejsca, z którego będzie widoczny. Przyjemny dla oka design i niebanalna kolorystyka kosza to zdecydowanie duży plus. Jeśli dodatkowo dodamy do tego szczelnie zamykany pojemnik, który zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów, łatwy w opróżnieniu kosz i pedał nożny, dzięki któremu z łatwością skorzystasz z kosza, mamy produkt idealny. Po raz kolejny dzięki marce ZELLER funkcjonalność idzie w parze z odpowiednim efektem wizualnym. Możesz również rozważyć ustawienie pojemnika w kuchni lub w biurze. Wybór należy do Ciebie!

kosz na śmieci do łazienki

Kosz łazienkowy na śmieci CALI

Prawdziwa gratka dla fanów nieco bardziej nowoczesnego, ocierającego się o awangardę stylu. Firma WENKO opanowała do perfekcji klasyki i tradycyjne rozwiązania, dając jednocześnie możliwość znalezienia prawdziwych perełek wśród akcesoriów wyposażenia domowego. Niezmiennie udowadniają swoje nowatorskie podejście do przedmiotów użytku codziennego. Nawet tak prozaiczny przedmiot jak kosz na śmieci do łazienki może stać się idealną ozdobą Twojego domu czy mieszkania. Obrotowa pokrywka kosza sprawia, że sprawdzi się nie tylko w łazience, ale również w kuchni czy biurze. Co więcej, dzięki sprytnemu systemowi Express-Loc, kosz można nawet powiesić na ścianie! Sam decydujesz, gdzie znajdziesz dla niego miejsce. Upewnij się tylko, ze pozostaje widoczny, ponieważ szkoda by było ukrywać tak niezwykle atrakcyjny wizualnie design w kącie łazienki! Skorzystaj z niewątpliwe wyjątkowych walorów estetycznych tego akcesorium łazienkowego i dopasuj go do dowolnego pomieszczenia w swoim domu.

kosz na śmieci do łazienki