Kosze na pranie - ranking najczęściej wybieranych koszy do prania

Wysypujące się kosze na pranie to nie tylko domena studenckich mieszkań - w gruncie rzeczy problem z odpowiednią i tanią organizacją brudnego prania dotyka większość domostw. Rozwiązania tego problemu są różne - wiele osób wybiera podział prania do różnych papierowych kartonów lub siatkowy otwarty kosz,który zostawia w łazience. Te rozwiązania mają jednak jedną wadę - są niestety nietrwałe i niewygodne w długotrwałym użytkowaniu. Przedstawiamy listę naszych bestsellerów w kategorii kosze na pranie, które wybraliśmy kierując się różnorodnością modeli - kto wie, może dzięki temu porównaniu i liście znajdziesz idealne rozwiązanie do Twojego domu?

1.Bambusowy kosz na pranie BAMBOO od marki Zeller - klasyczna propozycja z wysokiej jakości wykonaniem. (309,99 zł)

Kosz na pranie Bamboo ZellerKosz od Zellera to bardzo tradycyjna propozycja, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem naszych klientów. Wyjmowany wkład pozwala estetycznie i szybko opróżnić kosz oraz nastawić pralkę, a bambus to materiał, który dobrze znosi podwyższoną wilgotność w łazience. Nic dziwnego, że ten model zdobywa szczególne zainteresowanie klientów - ten model to dobry materiał na kosz na pranie nawet na kilka lat.

2. Kosz na pranie WHEELED 35 litrów od Wenko (199,99 zł)

Wąski kosz na pranie Wenko

To kolejny nasz sprzedażowy hit wykonany z bambusa. Kosz Wheeled należący do kategorii wąskich koszy na pranie to bestseller od samego początku wprowadzenia do sklepu. Szczupła budowa, materiałowe wypełnienie oraz skromny design to podstawy do uznania tego produktu za bardzo uniwersalny i wygodny. Łatwość użytkowania zapewniają również zamocowane kółeczka, które umożliwiają ustawienie kosza np. we wnęce obok pralki (a wiemy, że większość mieszkań taką ma :) )

3. Składany kosz na pranie do segregacji KESPER z uchwytami (94,99 zł)

Kosz na pranie z uchwytami Kesper


A teraz trochę inna propozycja od marki Kesper - składany kosz materiałowy z przegródkami do podziału na kolory i temperaturę. Kosz zajmuje wyjątkowo mało miejsca po złożeniu, dlatego jest naszym zdaniem idealny dla rodziny - po wypełnieniu można go prosto przenieść za pomocą dołączonych uchwytów i szybko nastawić posegregowane pranie.Tego typu kosze na pranie są również fajnym pomysłem do mieszkania o małym metrażu.

4. Kosz na pranie BAHARI na stelażu (229,99 zł)

Kosz do prania Bahari Wenko


Kolejna propozycja od naszego partnera, marki Wenko. Eleganckie połączenie bambusa, poliestru i bawełny jest wręcz idealną alternatywą dla sztywnych, meblowych koszy na pranie. Oddychająca tkanina dba o dopływ powietrza, a zamykana materiałowa klapa ukryje nawet wypełniony po brzegi kosz.

5. Kosz TRIO TOP od marki Wenko do segregacji ubrań (199,99 zł)

Kosz na pranie z przegródkami Trio TOP


Kosz TRIO TOP to kolejna dobra propozycja, jeśli chcemy od razu segregować rzeczy już przy wrzucaniu ich do kosza na pranie. Aluminiowy stelaż jest lekki i łatwy w złożeniu. Jest to dobra alternatywa dla kosza na pranie KESPER z uchwytami ze względu na wzmocnioną stelażem konstrukcję - dobre poradzi sobie szczególnie w zimie, gdy nasze ubrania mają zwiększoną wagę.

A już niedługo wrócimy z kolejną piątką najlepszych koszy na pranie w naszym sklepie - zapraszamy :)