Kubki termiczne – już wiemy, dlaczego są takie popularne!

Widywane w rękach tysięcy osób – w podróży, w autobusie, w pracy. Mimo, że nie wywołują już wielkiego zaskoczenia, wciąż pozostają obiektem zainteresowania wielu z nas. Kubki termiczne to wygoda, troska o środowisko i element codziennego życia. Dlaczego szybko stały się tak popularne?

Kubki termiczne – znaki szczególne

Przede wszystkim, w kubkach termicznych mieści się porządna dawka naszego ulubionego ciepłego lub zimnego napoju (wystarczająca, by pobudzić nas rano lub ochłodzić w podróży). Jego temperatura zostaje utrzymana na kilka godzin, by móc o każdej porze cieszyć się jego smakiem. Doskonała izolacja chroni nas przed oparzeniem i pozwala na swobodne trzymanie kubka termicznego w dłoni. Wykonany jest z wytrzymałego materiału, dzięki czemu służy nam przez długi czas.

Co przemawia na ogromną korzyść produktu, posiada szczelne zamknięcie, czym wygrywa z prostymi kubkami na wynos oferowanymi na przykład w wielu kawiarniach. Takie rozwiązanie gwarantuje nam brak wielkich plam po kawie na bluzce – komu z nas nie przydarzyło się to chociaż raz? Dzięki temu nie ma też konieczności trzymania kubka w dłoni, możemy śmiało schować go do torby czy plecaka bez obawy o rozlanie zawartości.

Kubek termiczny wielorazowego użytku

Jedną z najważniejszych cech szczególnych kubka, poza utrzymywaniem odpowiedniej temperatury zawartości, jest możliwość wykorzystania go drugi, trzeci, dziesiąty i kolejny raz. Nie trzeba na pewno wspominać o dbałości o środowisko, kiedy korzystamy z niego, nie produkując kilogramów plastikowych jednorazowych kubków. Kubki termiczne mogą służyć nam również w pracy, na wycieczce rowerowej – możemy dowolnie zmieniać przenoszone w nim napoje bez ograniczeń. Co więcej, jeśli na przykład w drodze do pracy mijasz ulubioną kawiarnię, sprawdź, czy na zamówienie kawy na wynos we własnym kubku nie otrzymasz kilkunastoprocentowej zniżki. W wielu miastach takie miejsca wprowadzają stosowne rabaty, by zachęcić klientów do dbałości o naturę!

Kubki termiczne

Kubek termiczny to już styl życia

Uwielbiają je gwiazdy – coraz częściej na zdjęciach możemy zobaczyć znane osoby dzierżące w dłoni kubek z ulubionym napojem. Uwielbiamy je my. Za wygodę, oszczędność czasu – jeśli zdecydujemy się zabrać poranną kawę na drogę, możemy doliczyć czas spędzony na wypiciu jej w domu do snu. Co oznacza możliwość spania co najmniej kilka minut dłużej! A jak wiemy, zwłaszcza rano, jest to argument na wagę złota. Kubki termiczne już na tyle głęboko zakorzeniły się w naszej kulturze, że mamy je zawsze przy sobie jak klucze czy okulary. Nawyk zabierania go z domu i użytkowania w ciągu dnia jest dla nas naturalnym odruchem.

kubki termiczne

Do wyboru, do koloru – kubek termiczny w parze z designem

Mimo, że rosnąca popularność kubków może kojarzyć się z produktem powszechnie używanym i w związku z tym zwyczajnym, nie musimy obawiać się nudy, która za tym idzie. Kubek termiczny to sprawa indywidualna, o czym doskonale wiedzą ich projektanci. Nie ma możliwości, żebyś nie wyróżnił się swoim kubkiem! Każdy z nich jest inny. Poza różnicami pojemności, materiałem wykonania, wysokością, uchwytem (lub jego brakiem), przy jego zakupie wybrać musimy przede wszystkim wzór! Oferta jest ogromna. Od jednokolorowych po wzorzyste, z cytatem, mottem, rysunkiem, komiksem…

kubek

Dziś istnieją nawet możliwości zamówienia spersonalizowanego wzoru – możemy mieć kubek ze zdjęciem, własną grafiką czy w wyjątkowym kolorze. Niektóre z modeli oferują również opcję wymiennych wkładów z różnymi nadrukami. Kiedy znudzą nam się kropki, możemy zamienić je na przykład na rysunek z kaktusami. W modelach kubków termicznych dostępnych na rynku możemy wręcz przebierać – wśród nich znajdziemy te o eleganckiej linii, dedykowane podróżnikom lub użytkownikom w codziennym życiu.

Co więcej, kubki stały się także modnym gadżetem firmowym – na wielu konferencjach czy festiwalach możemy otrzymać oryginalny kubek termiczny z logotypem czy grafiką nawiązującą do danej instytucji. A takie prezenty lubimy: praktyczne i z pomysłem!

Sprawdź dostępne kubki termiczne i wybierz, który z nich zostanie Twoim codziennym towarzyszem:

https://emako.pl/Kubki-termiczne-ccms-pol-715.html