Lusterko kosmetyczne podświetlane - wykonaj perfekcyjny makijaż, nawet wieczorem

Sekret perfekcyjnie wykonanego makijażu tkwi w odpowiednim oświetleniu, przy którym go tworzymy. Niekiedy lustro łazienkowe nie jest wystarczające, a lampy oświetlające je charakteryzują się zbyt żółtą barwą lub rzucają na naszą twarz cień. Rozwiązaniem tego problemu jest lusterko kosmetyczne podświetlane, które umożliwi przygotowanie perfekcyjnego makijażu.

Lusterko kosmetyczne podświetlane – jakie wybrać?

W przypadku luster z podświetleniem, które przeznaczone są do wykonywania makijażu, możemy postawić na małe lusterko stołowe, niewielkie lustro mocowane do ściany, lustro mocowane na przyssawki czy też duże lustro łazienkowe.

Lustro stołowe

Niewielkie lusterko kosmetyczne podświetlane, które możemy postawić na biurku, stole lub toaletce jest najczęściej wybierane w przypadku nastolatek lub osób, które dysponują niewielką przestrzenią. Akcesorium nie zabiera dużo miejsca, a w razie potrzeby możemy schować je do szafy lub szuflady biurka.

Lusterko kosmetyczne FARNESE z organizerem

Lusterko z organizerem i podświetleniem to doskonałe akcesorium, które zagwarantuje odpowiednie warunki do wykonywania make-upu oraz pomieści niektóre kosmetyki lub akcesoria do włosów. Umieszczone po bokach diody LED równomiernie oświetlają twarz, dzięki czemu unikamy zbędnych cieni.

Lustro z organizerem

Lusterko kosmetyczne BROLO

Lusterko kosmetyczne BROLO to nie tylko podświetlenie LED, ale też 3-krotne powiększenie, które umożliwi dokładne wykonanie makijażu lub pielęgnacji. Akcesorium zasilane jest poprzez cztery baterie AAA, dzięki czemu nie musisz mieć dostępu do gniazda elektrycznego.

Lustro z oświetleniem LED

Jeśli dysponujemy większą powierzchnią wolnego miejsca na biurku lub toaletce, to możemy zdecydować się na większe lustro stołowe. Czarne lustro w stylu Hollywood sprawi, że poczujemy się jak gwiazdy światowego kina. Dziesięć żarówek umieszczonych w ramie lustra daje nam idealne oświetlenie twarzy.

Lustro w stylu vintage

Lusterko mocowane do ściany

Dysponując w łazience dodatkowym lustrem z podświetleniem, możemy wykonać perfekcyjny makijaż. Często spotykanym rozwiązaniem jest opcja powiększenia, która umożliwia dokładne przyjrzenie się skórze.

Lusterko kosmetyczne BROLO z teleskopowym ramieniem

Lusterko BROLO wyróżnia się teleskopowym ramieniem, dzięki czemu możemy dostosować jego ustawienie do naszych potrzeb. Akcesorium może pochwalić się powiększeniem do 300 procent, a oświetlenie LED nie wymaga dostępu do stałego źródła energii.

Lustro kosmetyczne LED

Lusterko mocowane na przyssawki

Jeżeli nie chcemy lub nie możemy wiercić w ścianie, to świetnym rozwiązaniem będzie zakup lusterka dodatkowego mocowanego na przyssawki. Możemy umieścić je bezpośrednio na dużym lustrze lub na płytkach łazienkowych.

Lusterko kosmetyczne MOSSO

Lusterko kosmetyczne MOSSO będzie pomocne podczas wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, makijażu czy też golenia. Osiem diod LED zagwarantuje odpowiednie oświetlenie, a powiększenie o 300 procent zapewni staranne wykonywanie poszczególnych czynności.

Lustro powiększające LED

Lustra duże

Duże lustra z podświetleniem LED nie tylko zagwarantują wykonanie perfekcyjnego makijażu, ale też doświetlą całe pomieszczenie.

Lustro kosmetyczne LED

Lustro marki 5five Simple Smart o wymiarach 65 x 49 centymetrów możemy zawiesić bezpośrednio nad umywalką. Duża przestrzeń lustrzana umożliwi nam zobaczenie odbicia twarzy i dekoltu oraz optycznie powiększy nawet najmniejsze pomieszczenia.

Lustro z podświetleniem