Montaż bez wiercenia - akcesoria łazienkowe

Czy w najbliższym czasie pragniesz nieco odświeżyć swoją łazienkę? Jeśli jesteś w trakcie remontu łazienki, coś tak prostego jak akcesoria łazienkowe bez wiertła mogą być kluczem do odnowienia przestrzeni bez skomplikowanych prac. Nowoczesny system Vacuum-Loc nie tylko pozwoli Ci uniknąć nieestetycznych otworów w ścianie, ale także utrzyma spore obciążenie. W tym artykule opowiemy Ci o innowacyjnych akcesoriach łazienkowych, które pozwolą Ci pożegnać się ze śrubami.

Sposoby mocowania akcesoriów łazienkowych bez wiercenia

Jak zamontować bez wiercenia akcesoria łazienkowe? To pytanie zadaje sobie wiele osób planujących remont łazienki. Wszyscy jesteśmy za upraszczaniem skomplikowanych zadań związanych z majsterkowaniem - warto więc sięgnąć po łatwe i powszechnie dostępne rozwiązania, które nie są czasochłonne i pozwalają na uniknięcie wiercenia w ścianach lub kafelkach. Ponieważ nie ma nic bardziej frustrującego niż przymocowanie akcesoriów łazienkowych do płytek, dzisiaj pokażemy Ci łatwiejszy sposób na zrobienie tego. Jesteśmy pewni, że będziesz zaskoczony, jak wiele akcesoriów łazienkowych przymocować można bez wiercenia.

Wieszaki na przyssawki Vacuum-Loc

Wyjątkowy system montażu bez wiercenia Vacuum-Loc

Jednym z najbardziej przystępnych rozwiązań jest próżniowy system mocowania. Montaż bez wiercenia Vacuum-Loc pozwoli Ci łatwo przymocować różnego rodzaju akcesoria łazienkowe do ścian bez użycia wiertła. Nie musisz niszczyć płytek łazienkowych dodatkowymi dziurami i martwić się, że któraś z nich pęknie. Instalacja tego typu rozwiązania jest dziecinnie prosta i dostępna praktycznie dla każdego. Wystarczy, że zaopatrzysz się w akcesorium, które wyposażone zostało w ten specjalny system mocowania. Dla przykładu, jeśli chcesz wzbogacić swoją łazienkę o dodatkowe miejsce do przechowywania kosmetyków lub innych przedmiotów, narożna półka łazienkowa Vacuum-Loc sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom i wymaganiom.

Akcesoria z serii Vacuum-Lock przymocować możesz do dowolnej powierzchni (nawet nie do końca równej), czy to płytki, czy szkła. Dzięki unikalnej konstrukcji, wytworzone zostaje podciśnienie, dzięki któremu produkt zostaje bezpiecznie przymocowany. Kolejną ważną zaletą akcesoriów z serii Vacuum-Loc jest elegancki, nowoczesny design, który stylowo podkreśli wnętrze Twojej łazienki lub toalety. Błyszczący połysk stali chromowej nie blaknie pod wpływem czasu.

akcesoria łazienkowe

Praktyczne akcesoria łazienkowe częścią Twojej łazienki!

Nawet małą łazienkę można wyposażyć w innowacyjne rozwiązania, jeśli tylko sięgnie się po odpowiednie akcesoria. Koncept mocowania bez wiercenia znany jest już od wielu lat i stosowany na całym świecie jako wygodny sposób na przymocowywanie akcesoriów łazienkowych. Przetestowany pod względem bezpieczeństwa system Vacuum-Loc to innowacja na rynku i kolejna generacja mocowań ssących. System Vacuum-Loc zapewnia wyjątkowo silne i długotrwałe przymocowanie akcesoriów łazienkowych, w tym do powierzchni szorstkich. Mocowanie Vacuum-Loc jest także bezinwazyjne i bezpieczne - można je łatwo usunąć bez żadnych pozostałości po demontażu. Wybierając wieszaki na przyssawki Vacuum-Loc lub dowolne inne akcesorium łazienkowe wyposażone w system Vacuum-Loc, zyskujesz dostęp do nowoczesnego systemu mocowania, który zajmuje mało miejsca oraz nie wymaga wiercenia.

Wieszak na ręczniki

Instalacja akcesoriów łazienkowych z VACUUM-LOC

Ogromną zaletą akcesoriów łazienkowych, które wyposażone zostały w system mocowania Vacuum-Loc jest możliwość szybkiego i bezinwazyjnego montażu. Taki montaż jest niezwykle prosty i niemal każdy sobie z nim poradzi. Jeśli zależy Ci na wytrzymałości i solidnym montażu, system Vacuum-Loc sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Vacuum-Loc działa za pomocą małej pompy ręcznej, która wytwarza skuteczne podciśnienie nawet na szorstkich powierzchniach.

Elementy do montażu Vacuum-Loc

Jakie akcesoria można zamontować bez wiercenia?

Rynek oferuje szeroką gamę akcesoriów łazienkowych wyposażonych w system mocowania Vacuum-Loc. W sklepie Emako.pl znajdziesz zajmujące mało miejsca półki narożne lub półki ścienne, uchwyty do suszarki do włosów lub papieru toaletowego, wieszaki, mydelniczki, dozowniki, pojemniki na szczoteczki do zębów - wszystkie mocowane bez wiercenia.

Montaż bez wiercenia pozwoli Ci na zmianę wyglądu i funkcjonalności Twojej łazienki bez konieczności używania ciężkich i inwazyjnych narzędzi takich jak wiertarka lub wkrętarka. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, możesz w prosty sposób zamontować półeczkę narożną we wnęce prysznicowej, bez narażania kafli na uszkodzenia. Zamocowanie wieszaka na papier toaletowy także nie będzie stanowiło większego problemu. Wszystko, co będziesz musiał zrobić w tym wypadku to zakup odpowiedniego akcesorium (w tym wypadku wieszaka z systemem Vacuum-Loc), przeczytanie instrukcji montażu, a następnie szybkie przymocowanie wieszaka do ściany. Czy mogłoby być jeszcze prościej?

Inne sposoby na montaż bez wiercenia

Poza systemem typu Vacuum-Loc istnieją także inne metody bezinwazyjnego montażu akcesoriów łazienkowych. Na rynku znaleźć można specjalne taśmy montażowe i haczyki samoprzylepne, które oferują solidne i trwałe przymocowanie dowolnych akcesoriów, takich jak wieszak na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy. Ten sposób także jest o wiele wiele łatwiejszy od wiercenia, a mocna samoprzylepna taśma mocująca bezpiecznie przyklei wieszak na ręcznik lub uchwyt na papier toaletowy do płytek, szkła, metalu, drewna i płyt gipsowo-kartonowych. Co więcej, taką pracę wykonasz przy minimalnym wysiłku! Dzięki specjalnej taśmie montażowej, możesz nawet przykleić lustro w łazience.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci z łatwością zamontować akcesoria łazienkowe bez wiercenia. Jeśli poszukujesz akcesoriów łazienkowych, które wyposażone zostały w innowacyjny system Vacuum-Loc, znajdziesz je w sklepie internetowym Emako.pl. Niezależnie od tego, czy poszukujesz wieszaka na ręczniki, uchwytu na papier toaletowy, półki pod prysznic, czy też mydelniczki, wszystkie te akcesoria dostępne są w wersji umożliwiającej montaż bez wiercenia.