Multiramki - wiele zdjęć w jednym miejscu

Multiramka to bardziej współczesna forma albumu na zdjęcia. Oczywiście tradycyjne wersje, w których możemy włożyć, posegregować fotografie, wciąż mają swój urok. Po prostu miło jest czasem sięgnąć po taki album i wspólnie z kimś powspominać. Wydawać by się mogło, że w dobie smartfonów oraz innych cudownych wynalazków wywoływanie zdjęć przeszło do lamusa. Nic bardziej mylnego. To raczej jedna z wielu możliwości. Podobnie jak czytniki do e-booków – drukowane książki nie zniknęły (na całe szczęście), pojawiła się za to dodatkowa opcja. Multiramki są właśnie taką nowoczesną wersją, która świetnie sprawdza się w wielu przypadkach. Jakich? O tym więcej poniżej.

Multiramka – sposób na dekorację ściany

Tak, to jedna z funkcji multiramy. Rodzinne zdjęcia, wspólne wypady ze znajomymi, selfie z drugą połówką, ukochany pies lub kot – wszystkie te portrety zdecydowanie ocieplają przestrzeń. Trudno nie przejść obok tych fotografii obojętnie i po prostu się nie uśmiechnąć. Lepszy humor, lepszy dzień. Gdy zależy nam na tym, żeby podkreślić siebie, własny sposób życia, to multiramka na zdjęcia będzie najlepszym wyborem. Oczywiście możemy trzymać zdjęcia w telefonie lub we wspomnianym albumie. Możemy również podzielić się nimi z innymi. Martwisz się, że zabraknie Ci miejsca? Niesłusznie, w sklepie emako.pl znajdziesz mlutiramki o różnych rozmiarach. Na przykład model na 21 zdjęć. Zmieścisz w nim i wspomnienia z wakacji i ze swoich urodzin.

Spokojnie zbudujesz opowieść z 21 lat życia. Jedno zdjęcie, jeden z wielu istotnych momentów. Oprócz tego polecamy również modele w formie kolażu z czarnych ramek. Znajdziesz ją tutaj. Całkiem sporo miejsca, bo aż 16 pozycji do uzupełnienia. Nieograniczone pole dla wyobraźni. Potrzebujesz czegoś niebanalnego? Proszę bardzo. Absolutnie wspaniała multiramka na 18 zdjęć. Co ją wyróżnia? Lekki klimat boho, przypomina nieco konstrukcję łapacza do snów. Na podłużnym, cienkim stelażu zawieszone są linki, na których możesz umiejscowić zdjęcia. Wyjątkowy album i dekoracja w jednym. Powieszony na ścianie zdecydowanie ociepla pokój. Zaznacza obecność tego, kto mieszka. Często przypomina również o tym, co ważne.

Multirama - doskonała na prezent

Multirama na zdjęcia to naprawdę dobry pomysł na prezent. Brzmi jak banał? Być może, ale niesłusznie. Po pierwsze dlatego, że możesz podarować ją zupełnie bez okazji – komuś lub sobie. Po drugie, jeśli z okazji sprawdź, jak do wielu z nich tego typu dekoracja pasuje. Narodziny dziecka z pewnością są okazją, którą warto uwiecznić. Obojętnie czy będzie to ściana pokoiku, czy salon babci. Z kilku ujęć można ułożyć historię do oglądania na lata.

Naprawdę nie trzeba do tego wielu fotografii. Na przykład multirama w symbolicznym kształcie drzewa. Idealna do opowiedzenia drogi ku dorosłości. Biały, nieprzytłaczający kolor sprawdzi się w różnych typach aranżacji. Kolejna warta rozważenia propozycja to multirama do zdjęć w kształcie serca. Gotowy, oryginalny prezent z okazji rocznicy ślubu rodziców lub pomysł na Walentynki. Zyskujesz 13 miejsc na wybrane przez siebie fotografie. Jednak to nie wszystko. Polecamy również multiramki wyznające miłość. Tak, dokładnie. Na przykład drewniana propozycja z napisem „love”. To kolaż z 6 ramek składających się z różnych kształtów i wielkości. Naprawdę nie potrzebujesz dużo, żeby podarować komuś coś wyjątkowego.

multirama

Rodzaje multiramek

Multirama na zdjęcia – o rodzajach, które możecie zakupić w naszym sklepie, powiedzieliśmy już całkiem sporo. Jednak gwarantujemy, że nie wyczerpaliśmy tego tematu. Wystarczy spojrzeć na nią, na multiramkę etniczną. Składają się na nią dwie ramki zawieszone na strzale, ozdobionej sznurkiem i piórami. Z powodzeniem odnajdzie się wśród naturalnych dodatków. Taka multirama sama w sobie jest wyróżniającym się dodatkiem. Sprawia wrażenie wykonanej ręcznie, co tylko dodaje jej wartości. Wyobraźcie w sobie w niej zdjęcia z wakacji. Cudowna sprawa. Kolejny model to tablica z trzema zdjęciami i ozdobami w postaci zielonych roślinek. Praktyczne i bardzo ładne, po prostu rozwiązanie. Roślinki są nieduże, umieszczone w białych, malutkich doniczkach, przypominają sukulenty.

Okienko, które ładnie ozdobi biuro lub pracownię. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, polecamy multiramki na zdjęcia w kształcie rozsypanki. W naszym sklepie znajdziesz asymetryczny kolaż złożony z 11 ramek. Kontrolowany chaos, w którym Twoje fotografie będą się wyróżniać. Bardzo kreatywna wersja, która daje spore możliwości ułożenia zdjąć. To, co warto podkreślić przy zakupie multiramki, że są one banalnie proste w montażu. Lekkie, nie wymagają mocnego wsparcia. Wystarczy kawałek ściany, młotek i drobny gwóźdź. Mniejsze modele spokojnie możesz powiesić na drzwiach. To również ciekawa, dekoracyjna alternatywa. Nad biurkiem, łóżkiem lub obok lustra. Znajdź najlepsze miejsce dla Twoich wspomnień. Warto również podkreślić, że multiramki nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Łatwo je utrzymać w czystości, niezależnie od tego, czy są wykonane z naturalnych materiałów, czy nie. Wystarczy przetrzeć je od czasu do czasu wilgotną szmatkę. Do drewnianych ramek dobrze użyć impregnatów do drewna. Szkło dla większej przejrzystości dobrze spryskać płynem do szyb. Unikniemy smug i odcisków palców. Wiadomo, że każdy będzie chciał podejść, zobaczyć z bliska, a nawet poczuć. Multiramka z ulubionymi zdjęciami przynosi sporo radości. To wspaniała okazja do rozmowy, wspólnych żartów. Aparat fotograficzny to jeden z najwspanialszych wynalazków, jakie mógł nam podarować świat. Wykorzystaj to w swoim domu.