Organizery na kosmetyki - co zrobić gdy w łazience brakuje miejsca na toaletkę

Aranżacja łazienki może okazać się naprawdę karkołomnym zadaniem. Jeśli dysponujesz niczym nieograniczoną przestrzenią – idealnie. Brak ograniczeń związanych z powierzchnią do dyspozycji czyni cały proces projektowania i późniejszego urządzania łazienki zdecydowanie prostszym. Nie musisz się zastanawiać, z czego musisz rezygnować lub czym musisz zastąpić swój oryginalny pomysł. Każde pragnienie związane z wyglądem Twojej idealnej łazienki jest w zasięgu ręki.

Akcesoria do makijazu

Nie ma chyba na świecie kobiety, która nie marzyłaby o tym, by w jej łazience było dość miejsca na toaletkę. W końcu to nie tylko wysmakowany dodatek, który czyni całą aranżację bardziej elegancką. Dzięki toaletce wszystkie kolorowe buteleczki i pojemniczki z wszelakiej maści kosmetykami pielęgnacyjnymi, perfumami i akcesoriami do makijażu znajdują się wreszcie w jednym miejscu. Porządek to jedno, komfort drugie. Dzięki posiadaniu toaletki nie musimy zamartwiać się o to, gdzie dzisiaj znajdziemy najlepsze światło do wykonania codziennego makijażu. Koniec z wyginaniem się przed na przykład zbyt wysoko zawieszonym lustrem łazienkowym, w niekoniecznie dobrze oświetlonym miejscu.

Elegancka toaletka

Toaletka to zatem efektowny element wystroju, który jednocześnie znacznie zwiększa komfort wykonywania rutynowych czynności związanych z pielęgnacją ciała. W zależności od możliwości wybranego modelu, toaletka może pełnić także funkcję ogranizera. Jeśli nie znajdziesz odpowiednio dużo miejsca na umieszczenie jej w łazience, możesz również rozważyć możliwość ustawienia jej w sypialni czy garderobie. A co w przypadku, gdy niestety zwyczajnie nie możesz sobie pozwolić na luksus posiadania dodatkowego mebla?

Sypkie kosmetyki do makijazu

Kiedy jednak miejsca brak…

Niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić na brak ograniczeń i udekorowanie większego metrażu, dlatego często zmuszeni są korzystać z pomysłów zastępczych. Wszystko po to, aby pomieścić najpotrzebniejsze urządzenia sanitarne oraz absolutnie niezbędne akcesoria łazienkowe w jednym miejscu czy zmieścić w sypialni komodę lub dodatkowe półki w garderobie. Nie oznacza to wcale, że szanse na uporządkowane przybory kosmetyczne oraz czyste blaty giną bezpowrotnie. Dobrze mieć plan B, co wcale nie oznacza, że jest to gorszy plan.

Kolorowe kosmetyki

W trosce o swój komfort podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych, proponujemy zaopatrzenie się w ogranizery na kosmetyki. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką pokaźnej kolekcji kosmetyków i mazideł masz możliwość łatwego wygospodarowania dodatkowej przestrzeni (lub oszczędności przestrzeni) zaopatrując się w przenośny kontenerek, który pomieści wszystkie Twoje skarby.

Pudelko na kosmetyki

Oto panaceum na brak wydzielonego miejsca na toaletkę, a także na sprytną organizację zwyczajowego bałaganu, który powstaje przy robieniu makijażu. Przezroczyste, prostokątne pudełko idealnie nadaje się do przechowywania różnorakich kosmetyków, przyborów toaletowych a nawet biżuterii. W pudełku zmieścisz cienie do powiek, pomadki, szminki, pędzelki i inne drobiazgi pierwszej potrzeby, takie jak płatki kosmetyczne czy akcesoria do włosów. Tak naprawdę możesz w nim umieścić wszystko, czego potrzebujesz i co chcesz mieć zawsze pod ręką. Nie musisz już nigdy więcej martwić się brakiem miejsca. Wszystkie niezbędne przedmioty, których używasz na co dzień mogą teraz „podróżować” po Twoim mieszkaniu razem z Tobą. Jeśli zdecydujesz, że dzisiejszy makijaż powstanie przy kuchennym blacie, przy biurku lub na tarasie, wystarczy zabrać organizer ze sobą, skorzystać z jego zawartości, a następnie odłożyć ją na miejsce. Czy taka opcja nie brzmi kusząco? Pojemnik na kosmetyki, dzięki swojemu zmyślnemu wymiarowi zmieści się zarówno w szufladzie biurka, jak i na półce w łazience. Gwarantujemy, że każda kobieta będzie zadowolona z takiego rozwiązania.

Zestaw organizerow na kosmetyki