Organizujemy niewielką przestrzeń w łazience

Wszyscy lubimy modne dodatki. Nie tylko te do codziennej garderoby, ale również te, którymi dekorujemy i z pomocą których organizujemy przestrzeń w swoim domu. Niezależnie od tego jaki styl czy design przemawia do Ciebie najbardziej, z pewnością dokładasz wszelkich starań, by mądrze rozplanować układ swojej przestrzeni.

Przemyślana aranżacja wnętrz pozwala na utrzymanie w ryzach bałaganu. Dzięki starannemu planowaniu jesteś w stanie odpowiednio rozmieścić dodatki i akcesoria w różnych miejscach tak, by zawsze były pod ręką wtedy, kiedy właśnie ich potrzebujesz. Czy tyczy się to także Twojej łazienki? Czy Twoje akcesoria łazienkowe są odpowiednio wyeksponowane i masz je zawsze pod ręką?

Porządkujemy łazienkę

Skąd to pytanie? Cóż, każdy z nas wie, jak łatwo doprowadzić do prawdziwego rozgardiaszu w łazience. Wstajesz rano, znowu pośpiech, szybka kawa a później suszenie włosów jedną ręką i mycie zębów drugą? Szczoteczka tutaj, suszarka tam, odkładasz wszystko gdzie popadnie i pędzisz dalej. A później wracasz do domu, zmęczony po ciężkim dniu w pracy i ostatnie o czym myślisz to odkładanie sprzętów łazienkowych tam, gdzie powinny się teoretycznie znajdować. W końcu jutro też ich użyjesz, prawda? Ten scenariusz jest nam znany aż za dobrze! Wiemy, że szczególnie rano każda minuta jest cenna. Jak więc zatroszczyć się o porządek w łazience?

Suszarka i prostownica we właściwym miejscu

Poręczne uchwyty na suszarki czy prostownice to jeden z tych akcesoriów, które odgrywają kluczową rolę szczególnie w kobiecej łazience. Wystarczy tylko spojrzeć na elegancki uchwyt na suszarkę do włosów QUADRO firmy WENKO.

Gdy organizujemy przestrzeń w niewielkiej łazience, z pewnością znajdzie w niej zastosowanie ten wykonany ze stali nierdzewnej dodatek. System mocowania uchwytu jest niezwykle prosty. Nie wymaga użycia narzędzi ani wiercenia, więc nie musisz obawiać się uszkodzenia glazury lub znajdującego się na niej wzoru. Z łatwością zamontujesz go na wszystkich gładkich powierzchniach.

Elegancki design uchwytu doskonale pasuje do łazienek w stylu nowoczesnym, ale nie tylko. Teraz w niezwykle łatwy sposób możesz pozbyć się wiecznego problemu, gdzie odłożyć suszarkę. Koniec z zaplątanym na sto supłów kablem!

Uchwyt na suszarkę bez wiercenia

2w1

A jeśli poza suszarką, potrzebujesz również miejsca na prostownicę, wybierz uchwyt na suszarkę do włosów i prostownicę PREMIUM PLUS 2w1 firmy WENKO. Ten uchwyt wyposażony jest dodatkowo w dwa otwory, odpowiednio na suszarkę i prostownicę oraz haczyki na kable zasilające. Sprawi, że Twoje akcesoria będą zawsze w zasięgu ręki, a ponadto wystudzą się w bezpiecznym miejscu.

Ile to razy już udało Ci się przypadkiem dotknąć rozgrzanej prostownicy czy suszarki? Teraz ten problem pójdzie szybko w zapomnienie. Wygodniej, prawda?

Uchwyt na akcesoria do włosów