Otwieramy sezon grillowy

Idealnym miejscem na wiosenny wypoczynek jest bez wątpienia ogród. Na świeżym powietrzu zdecydowanie łatwiej odpocząć, poza tym zielona przestrzeń przydomowa daje niemalże nieograniczone możliwości aranżacji i zagospodarowania przestrzeni. Możesz schłodzić się w basenie ogrodowym, opalać na leżaku, pić poranną kawę na tarasie i oczywiście urządzić grilla! Ta ostatnia opcja z pewnością należy do naszych ulubionych form spędzania wolnego czasu. Zaproś znajomych, rodzinę i przyjaciół na spotkanie na świeżym powietrzu i przygotowane przez Ciebie dania z rusztu.

Grill w ogrodzie

Czego nie może zabraknąć w przydomowym kąciku grillowym?

Żaden grill nie będzie udany bez odpowiednio umeblowanego ogrodu! Jeśli lubisz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, musisz zapewnić im odpowiednie miejsce do relaksu, ale również wygodę. Stół ogrodowy i krzesła ogrodowe powinny znaleźć się w ogrodzie w centralnym punkcie, ponieważ odgrywają kluczową rolę. Dzięki nim zapewnisz gościom komfort, by mogli swobodnie odpocząć, a także wygodnie i ze smakiem zjeść podawane dania.

Niezależnie od tego czy wybierzesz stolik metalowy czy stolik drewniany, najważniejsze, by styl mebli był spójny ze stylem ogrodu. Jeśli stawiasz na nowoczesny design, lepiej sprawdzą się meble metalowe. Jeśli Twój ogród jest romantyczny i bajkowy, wybierz meble drewniane.

Zorganizuj także mniejszy stolik ogrodowy, który posłuży jako blat roboczy, na którym będziesz mógł ułożyć wcześniej przygotowane naczynia: talerze, kubeczki oraz sztućce. Doskonale w tej funkcji sprawdzi się stolik kawowy, stolik balkonowy lub metalowy wózek ogrodowy . Jest to idealny pomysł, który z pewnością znajdzie zastosowanie podczas grillowania. Jeśli masz do dyspozycji ograniczoną przestrzeń na stole możesz użyć wózka, by ustawić na nim napoje lub przystawki, dzięki czemu zawsze zaoszczędzisz trochę miejsca.

Grill akcesoria Emako

Nie zapomnij o tym, że przydomowa, zielona przestrzeń powinna być urządzona nie tylko praktycznie, ale również gustownie i ze smakiem. Odpowiednia aranżacja podnosi atrakcyjność ogrodu, a piękne otoczenie umila chwile beztroskiego relaksu na świeżym powietrzu. Ogród to wizytówka każdego gospodarza i gospodyni. Ważne by był funkcjonalny, ale również atrakcyjny wizualnie. I z pewnością każdy z nas przyzna, że najlepiej odpoczywa się w doborowym towarzystwie, ale również w ładnym i estetycznie urządzonym otoczeniu. 

Jeśli szukasz smacznego przepisu na grilla, koniecznie sprawdź przepis na grillowane warzywa po hiszpańsku - jest to dobre danie dla każdego gościa

 


Podwójny dystrybutor do napojów na stojaku, 4L x 2 sztuki w komplecie
Podwójny dystrybutor do napojów na stojaku, 4L x 2 sztuki w komplecie
Podwójny dystrybutor do napojów na stojaku, 4L x 2 sztuki w komplecie
Secret de Gourmet
174,99 zł
Pipeta do mięs, szklana z silikonowym uchwytem, czerwona
Pipeta do mięs, szklana z silikonowym uchwytem, czerwona
Pipeta do mięs, szklana z silikonowym uchwytem
Secret de Gourmet
od 29,99 zł