Pojemniki i skrzynie na zabawki do pokoju dziecka

Pokój dziecka wymaga idealnego zorganizowania przestrzeni. Dysponując niewielką powierzchnią, możesz stworzyć funkcjonalne pomieszczenie, które pomieści wszystkie zabawki Twojej pociechy. Postaw na pojemniki i skrzynie, które umożliwią bezpieczne przechowywanie oraz odpowiednią segregację zabawek.

Pojemniki i skrzynie na zabawki

W sklepach znajdziemy różnorodne pojemniki i skrzynie na zabawki, które pomogą w perfekcyjnej organizacji przestrzeni. Możemy zdecydować się na pojemniki na kółkach, pudełka, organizery wiszące czy też na duże regały do przechowywania. Oto przegląd kilku elementów wyposażenia pokoju dziecięcego, które mogą być niezwykle przydatne do wnętrza należącego zarówno do dziewczynki, jak i do chłopca.

Kosze bambusowe ANIMALS

Kosze bambusowe ANIMALS marki Atmosphera for kids charakteryzują się nadrukiem przedstawiającym zwierzęta. Zestaw składa się z trzech koszy w różnych rozmiarach. Akcesorium pomieści zabawki, pluszaki czy też tekstylia w postaci poduszek lub koców.

Skrzynia na zabawki na kółkach

Swobodne przemieszczanie się z zabawkami jest dla dziecka niezwykle ważne. Skrzynia na zabawki na kółkach umożliwia przesuwanie pojemnika po płaskich powierzchniach, dzięki czemu dziecko może przenieść zabawki do dowolnego pokoju i posprzątać je, wkładając z powrotem do skrzyni.

Pokój dziecięcy

Pudełka kartonowe ozdobne

Drobniejsze zabawki możemy przechowywać w mniejszych pojemnikach lub w ozdobnych pudełkach kartonowych. Doskonale sprawdzą się do tego celu te, które wyróżniają się oryginalnym designem. Takie rozwiązanie umożliwia nam trzymanie pudełek na wierzchu, dzięki czemu dzieci mają do nich łatwy dostęp. Pudełka kartonowe ozdobne w kształcie walizek staną się wyjątkową ozdobą pokoju dziecięcego.

Organizer wiszący na zabawki

Jeżeli w pokoju dziecięcym brakuje miejsca na podłodze i w szafkach, to warto postawić na organizer wiszący na zabawki marki Zeller. Produkt może pochwalić się trzema kieszonkami, które pomieszczą pluszaki, książeczki czy też inne zabawki. Organizer możesz powiesić na ścianie, na drzwiach lub na froncie szafy.

Kufer na zabawki

Kufer na zabawki to mebel, który będzie stałym elementem wyposażenia pokoju. Produkt możesz ustawić w dowolnym miejscu, a niskie nóżki sprawią, że nawet najmłodsi poradzą sobie z wyciągnięciem z niego ulubionej zabawki. Kufer na zabawki dostępny jest w trzech kolorach – różowym, szarym oraz białym.

Kosze na zabawki

Pudełka ozdobne w kształcie misia

Ozdobne pudełka w kształcie misia pomieszczą najmniejsze zabawki składające się z wielu elementów. Mogą to być drobne klocki, koraliki czy też biżuteria młodej damy. W zestawie znajdują się trzy pudełka w różnych rozmiarach. Koniec z porozrzucanymi po podłodze klockami, które stanowią niebezpieczeństwo dla domowników.

Regał do przechowywania DINO

Jeśli chcemy od podstaw stworzyć miejsce, gdzie dziecko będzie mogło poukładać wszystkie swoje zabawki i książeczki, to warto rozważyć zakup regału do przechowywania DINO, który zagwarantuje dużą ilość miejsca do przechowywania. Regał wyróżnia się niewielką wysokością, a aż dziewięć pojemników pomieści pluszaki, książeczki, autka, gry planszowe, kolorowanki i wiele innych.

Skrzynia na zabawki z siedziskiem

Twoje dziecko marzy o wielkiej skrzyni, w której pomieści wszystkie swoje skarby? Skrzynia na zabawki marki Atmosphera for kids została wykonana z drewna i może pełnić funkcję siedziska. W środku możesz pomieścić nie tylko zabawki malucha, ale także koce lub poduszki. Warto wspomnieć, że wyjątkowy design nada pokojowi dziecięcemu bajkowy charakter.