Pudełko wspomnień - prezent na chrzest i nie tylko

W Twojej rodzinie przyszło na świat dziecko? A może dopiero jest w drodze? Serdecznie gratulujemy! Ale przecież trzeba pomyśleć o odpowiednim prezencie z tej okazji. Zabawki i ubranka to oczywiście świetny pomysł - rodzice z pewnością się ucieszą. Ale jeśli chcesz podarować dziecku i jego rodzicom coś naprawdę wyjątkowego to pudełko wspomnień będzie najlepszym wyborem.

Dlaczego pudełko wspomnień dla dziecka to niezapomniany prezent

Wspomnienia są ulotne. W ferworze pierwszych dni, a nawet lat spędzonych z maluszkiem, najważniejsze chwile mogą się zatrzeć. Dzięki pudełku wspomnień zostaną one utrwalone, tak że będzie można przywołać je w każdej chwili za pomocą umieszczonych w nich pamiątek.

Pudełko wspomnień dla dziecka to uniwersalny pomysł na prezent, dlatego niezależnie czy rodzice znają płeć pociechy, na którą z niecierpliwością czekają, czy też nie, będzie to trafiony pomysł. Pudełko wspomnień dla dziewczynki nie musi być przecież różowe, a dla chłopca niebieskie. Wśród oferty naszego sklepu znajdziesz pudełka na pamiątki, które można podarować zarówno chłopcu jak i dziewczynce.

Pudełko wspomnień chrzest - schowek na pamiątki z dzieciństwa

Będąc dzieckiem chyba każdy z nas miał sekretną puszkę lub pudełko na pamiątki, do którego chował swoje najcenniejsze skarby. Pamiątki z wakacji, zdjęcia z przyjaciółmi, liściki i inne drobne przedmioty. Choć czasy się zmieniają, to potrzeby najmłodszych pozostają niezmienne. Skarby i tajemnice wymagają odpowiedniej przestrzeni. Uroczy sekretarzyk z wydzielonymi wewnątrz półeczkami spełni oczekiwania każdego dziecka! Jest to doskonały pomysł na prezent dla dzieci w różnym wieku.

pudełko na wspomnienia

Wśród pudełek, które możesz podarować każdemu dziecku, szczególne miejsce zajmują właśnie pudełka wspomnień. Przewidziane i zaplanowane są w ten sposób, by móc przechowywać wewnątrz najważniejsze przedmioty związane z pierwszymi latami życia dziecka. Z tego właśnie powodu jest to idealny pomysł na prezent z okazji chrztu dziecka. Ofiarowując w prezencie tego typu upominek, pozwolisz rodzicom maluszka umieszczać w bezpiecznym miejscu wszystkie ważne wspomnienia. Takie pudełko na chrzest to coś więcej niż oryginalny i niebanalny prezent, to sposób na utrwalenie tego co tak ulotne i nietrwałe.

Pudełko wspomnień - co do niego włożyć

Do pudełka wspomnień można włożyć najróżniejsze przedmioty. Mogą być to wywołane zdjęcia, pierwsza czapeczka urodzinowa, pierwsze buciki, opaska ze szpitala, rysunki… Słowem, przedmioty, które wiązać się będą z ważnymi chwilami życia dziecka. Gromadzenie takich drobnych rzeczy w szufladach i szafkach może doprowadzić do ich zagubienia lub zniszczenia. Umieszczone w pudełku wspomnień z pewnością pozostaną bezpieczne..

Dlaczego wraz z przyjściem na świat nowego życia warto upamiętnić jego pierwsze chwile w taki sposób? Zgromadzone w ten sposób wspomnienia mogą stać się wspaniałym prezentem dla każdego dorosłego. Rodzice, którzy zdecydują się stworzyć ten niesamowity nośnik wspomnień będą mogli podarować go swojemu dziecku z okazji osiemnastych urodzin, bądź ślubu. I wiemy, dla świeżo upieczonych rodziców jest to odległa perspektywa, ale wiemy też, że taki prezent może okazać się wspaniałym sposobem na okazanie miłości swojemu dziecku.