Remember - przegląd designerskich nowości marki

Remember to marka znana ze swoich nasyconych, wyrazistych kolorów i opatentowanych wzorów, które szturmem podbiły rynek niemiecki. Marka od niedawna zdobywa coraz więcej polskich serc - jej nowoczesne, designerskie projekty oraz dążenie do najwyższej jakości przy zachowaniu zasad sztuki użytkowej intrygują naszych klientów, a każdemu, kto odważy się wejść do świata kolorów Remember, produkty fundują niezwykle estetyczne wrażenia.

W tym artykule chcielibyśmy zaprezentować nową kolekcję marki, którą zaprosiliśmy do współpracy - znajdziemy w niej m.in. oryginalne, wielopoziomowe pojemniki na żywność, aromatyzowane poduszki, nowe wzory znanych notesów i notatników i wiele, wiele więcej. Proponujemy Ci podróż w świat energetycznych kolorów oraz wzorów, których nie spotkasz nigdzie indziej - a więc ruszamy!

Puszki wielopoziomowe, metalowe od Remember - schowaj wszystko!

Ciekawe, zachęcające, ale przede wszystkim praktyczne - takie bez wątpienia są puszki z nowej kolekcji, które dysponują aż 4 poziomami przechowywania. Puszki dostępne są w 4 wzorach : Primavera, Felicita, Stripes oraz Mateo. Pojemniki idealnie nadają się do przechowywania różnych rodzajów herbat, kaw, posypek lub cukierków.

Dosyć ciekawym zabiegiem firmy, jest zastosowanie innego wzoru na każdej z puszek - umożliwia to odróżnienie części i przykuwa uwagę. Puszki metalowe od Remember to strzał w dziesiątkę, jeśli szukamy niecodziennego dodatku do kuchni lub prezentu dla praktycznej osoby - możemy do eleganckich puszek dołożyć czekoladki lub zestaw herbat i kaw i voila! Estetyczny i funkcjonalny zestaw gotowy :)

Nowe wzory bestsellerowych puf tekturowych

produkty remember

Pufy tekturowe są dosyć niecodziennym akcesorium dla większości z naszych klientów - marka jednak przekonała i przekonuje, że wykonana z tektury konstrukcja jest wyjątkowo stabilna, ekologiczna, a jej wzór jest po prostu niebywale intrygujący. W nowej kolekcji marki znajdują się m.in. wzory czekolady, marynistyczny oraz pudła rezonansowego. Idealny gadżet nie tylko dla młodych, artystycznych dusz, ale miłe przełamanie nawet klasycznych aranżacji.

Poduszki aromatyzowane - wiśnia, lawenda, pinia

A gdyby tak zasypiać na poduszce z naturalnym wypełnieniem i przyjemnym zapachem? Niezwykłe poduszki Remember oprócz charakterystycznej kolorystyki gwarantują wyjątkowy sen i trwały zapach, który umili długie godziny spędzone w łóżku. Do wyboru m.in. zapach wiśniowy i lawendowy.

Nowe gry od Remember - Solitaire i Surokarta

Gry planszowe to początek marki i niewątpliwie mocny punkt. Remember w tym roku prezentuje efektowne, drewniane Solitaire oraz ciekawą grę logiczną pod tytułem Surokarta. Nowe gry zasiliły całkiem pokaźne grono gier marki, takich jak memory, szachy czy Halma. A Ty, na którą opcję się skusisz? Gry planszowe od Remember to pokaźna dawka towarzyskiej zabawy rozwijającej wiele logicznych umiejętności.

Notesy i notatniki od Remember - nowe, oryginalne wzory!

Notesy i notatniki od Remember to kolejny mocny punkt oferty niemieckiej marki - w nowej kolekcji znajdziemy m.in. notesy kieszonkowe ze wzorami Mateo, Mambo, Primavera czy Taro. Do kategorii bestsellerowych notatników na przepisy kulinarne dodano również nowy wzór o nazwie Primavera, nawiązujący do wiosennych kolorów w tonacji błękitu.