Sposób na niejadka w podróży – torby termiczne dla dzieci

Decydujecie się na wyjazd w pełnym rodzinnym składzie – niezależnie od odległości, jaką musicie pokonać do celu, podróże potrafią być męczące. Zwłaszcza dla młodszych członków rodziny. Jeśli na dokładkę jeden z nich jest niejadkiem, dodatkowe trudności są niemal gwarantowane. Mamy pomysł, jak go poskromić! A pomogą nam w tym torby termiczne dla dzieci.

Torby termiczne dla dzieci – gwarancja spokojnej podróży niejadka

Nie od dziś wiadomo, że dzieci to najlepsi krytycy domowej sztuki kulinarnej. Są wymagające, a posiłki dla nich należy przygotowywać z ogromną starannością. Poprzeczkę podnoszą niejadki, którzy walkę o dogodzenie kubkom smakowym podnoszą na jeszcze wyższy poziom trudności. Wtedy rodzice stają się mistrzami kuchni: poza smakiem dbają o odpowiednią kompozycję dań, bo jak głosi znane przysłowie „je się również oczami”. Ku zadowoleniu niejadków, ciekawa forma posiłków zachęca ich do jedzenia. Ale jak w podróży zadbać o sztukę na talerzu?

Wystarczy, że nie będziesz zabierać półproduktów w podróż, żeby w trasie wyczarować z nich małe dzieło sztuki. Kiedy pomiędzy pakowaniem całej rodziny na wyjazd znajdziesz chwilę na przygotowanie gotowych posiłków dla Waszego niejadka, sprawa rozwiąże się sama. Zamiast talerza, jako przestrzeni do kompozycji dania użyj pojemnika na żywność. Pudełko spakuj do torby termicznej dla dziecka – dzięki zastosowanym usztywnieniom, materiał torby skutecznie ochroni posiłek przed zgnieceniem czy uszkodzeniem. Dzięki temu maluch będzie podwójnie zadowolony: danie poza jego brzuszkiem nakarmi również zmysł estetyczny.

Wzory toreb termicznych dla dzieci – pozwól na wybór

Jak dodatkowo zachęcić niejadka do sięgania po posiłek w podróży? Pozwól wybrać maluchowi taki wzór torby, która najbardziej mu się podoba. Torby termiczne dla dzieci zaprojektowane są z myślą o najmłodszych. Dlatego też poza ich niewielkimi wymiarami (co pozwala im na samodzielne przenoszenie), producenci dbają o odpowiedni design. Torby dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a każdy z nich skutecznie przykuwa wzrok. Ponadto, materiał ozdobiony jest w większości przyjaznym obrazkiem – i tak wprost z tej mini-lodówki do dzieci uśmiecha się na przykład tygrys, kaczka czy smok.

Torby termiczne dla dzieci

Sprawdź nasze torby termiczne dla dzieci

Również wnętrze torby dopasowane jest do potrzeb najmniejszych członków rodziny. Znajdziemy w niej jedną komorę zamykaną na zamek błyskawiczny (nieskomplikowane zamknięcie dedykowane jest dzieciom), wewnątrz której zaplanowano przegródkę z siateczki. Możemy umieścić w niej butelkę z napojem czy słodki drobiazg. Ponadto, uchwyt ma regulowany pasek, co pozwala dopasować jego długość do wzrostu malucha i ułatwić mu przenoszenie torby.

Torby termiczne dla dzieci – dobre również na podróż do… szkoły

Kiedy nasz niejadek zostanie poskromiony i podróże nie będą już generować dodatkowych problemów z jedzeniem, bardzo łatwo nawyk sięgania po jedzenie poza domem można przenieść na inne pola. Torby termiczne dla dzieci łatwo dają się polubić – jeśli nasi najmłodsi zakumplują się ze swoją tygrysią czy smoczą podręczną lodówką, warto to wykorzystać. Ze względu na niewielki rozmiar i jeszcze mniejszą wagę torby, śmiało można zapakować do niej pyszne i kolorowe drugie śniadanie do szkoły. Maluch nauczony doświadczeniami z podróży, będzie dobrze kojarzyć taką torbę i chętnie sięgnie po posiłek bez długich namów.

Torby termiczne dla dzieci

Sprawdź nasze torby termiczne dla dzieci

Torba termiczna dla dzieci – jakie ma jeszcze zalety?

Poza wspomnianymi już lekką konstrukcją oraz rozmiarem mini, torby wykonane są z wytrzymałego materiału, który prędko nie ulegnie zniszczeniom mechanicznym. Ponadto, jest on łatwy do czyszczenia i odporny na dziecięce szaleństwa. Radosny zwierzęcy motyw to dodatkowy punkt do designu i wyróżnienia torby na tle innych, co czyni ją łatwą do zauważenia (i trudną do zgubienia). Wewnętrzna strona pokryta jest materiałem termoizolującym, który sprawia, że artykuły spożywcze długo nie tracą swojej świeżości i temperatury.

Torby termiczne dla dzieci to gwarancja spokoju rodziców w podróży (i nie tylko!) oraz jeden ze sposobów na walkę z niejadkiem. Z pewnością wesoły smok, w którego wnętrzu czai się wspaniała, kolorowa kanapka zadziała na duży plus całej sytuacji.