Stojak na szczotkę - czy może stanowić stylowy dodatek łazienkowy?

Istnieją takie akcesoria łazienkowe, których zwyczajnie nie może zabraknąć w naszych domach, a niekoniecznie są to artykuły dekoracyjne, których zakup przychodzi z łatwością. Weźmy na przykład taki stojak na szczotkę do toalety. Przedmiot przydatny, fakt, właściwie nawet niezbędny w każdej łazience. Nie jest to jednak przedmiot, po który wybieramy się z radością. Często pokraczne, niespecjalnie atrakcyjne wizualnie stojaki wręcz zniechęcają do dalszych zakupów. Nie jesteś jednak skazany na zakupy „na siłę”. Wielu producentów akcesoriów łazienkowych dba o zadowolenie swoich klientów nawet w tej materii, dlatego starają się, aby produkowane i sprzedawane przez nich pojemniki na szczotki toaletowe mogły stanowić stylowy dodatek łazienkowy. Nie są to już tylko druciaki, których widok przyprawia o gęsią skórkę i które staramy się jak najdokładniej ukryć przed wzrokiem gości. Powiedzmy sobie szczerze, stojak na szczotkę należą raczej do tych praktycznych akcesoriów, a nie tych, którymi chętnie się chwalimy. Postanowiliśmy podjąć się więc karkołomnego zadania, jakim jest wyszukanie eleganckich i przyjemnych dla oka stojaków i pojemników na szczotki toaletowe, które nie tylko spełnią swoją funkcję, ale również będą stanowić ciekawy dodatek do Twojej łazienki.

Stojak na szczotke

FLAKON BLACK od WENKO

Stojak na szczotkę nie musi być nieatrakcyjnym wizualnie elementem wystroju naszej łazienki. Firma WENKO wie, jak to udowodnić. Prezentując swój elegancki model pojemnika na szczotkę udowadniają, że odrobina fantazji i finezji pomoże w uzyskaniu atrakcyjnego designu nawet tak banalnego i pozornie nudnego dodatku, jakim jest stojak na szczotkę. Dostępny w trzech uniwersalnych kolorach pojemnik to jawny sprzeciw wobec tradycyjnych i niewątpliwie tandetnych wzorów szczotek, które wszyscy znamy. Koniec z chowaniem pojemnika na szczotkę w najdalszych i najciemniejszych kątach łazienki. Oto dowód na to, że nawet tak bardzo oczywisty dodatek może się ładnie prezentować, jednocześnie spełniając swoją funkcję.

Stojak na szczotke

Stojak na papier toaletowy z pojemnikiem i szczotką

Idealne rozwiązanie szczególnie dla małych łazienek. Gustowny stojak na szczotkę łączy w sobie kilka przydatnych gadżetów służąc jednocześnie jako stojak na papier toaletowy. Wyjątkowy, uniwersalny design i forma sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach komponując się z niemalże każdym wzorem i kolorem ceramiki łazienkowej. Estetyczne wykonanie dodatkowo przemawia na jego korzyść. Prezentowany stojak na szczotkę firmy WENKO to kolejny dowód na to, że nawet tego rodzaju akcesoria łazienkowe mogą ładnie się prezentować. Nie musisz już martwić się brakiem miejsca czy ograniczoną przestrzenią swojej łazienki. Teraz kilka praktycznych akcesoriów znajdziesz w formie jednego, ale wielofunkcyjnego dodatku do łazienki.

Stojak na szczotke

Stojak na szczotkę MIAOU firmy KOZIOL

Odrobina humoru i niestandardowego podejścia podczas kompletowania wyposażenia łazienki jeszcze z pewnością nikomu nie zaszkodziła. Marka KOZIOL po raz kolejny udowadnia, że ich niebanalny design jest w stanie zachwycać w dosłownie każdym aspekcie aranżacyjnym i dekoracyjnym. Połączenie innowacyjnych rozwiązań z funkcjonalnością i wyjątkową estetyką nie do podrobienia to ich specjalność. Stojak na szczotkę firmy KOZIOL będzie stanowić atrakcyjną ozdobę łazienkową. Daleki od znanych nam designów, elegancko prezentujący się dodatek do łazienki stanowi przyjemną dla oka odmianę od tradycyjnych, bardziej klasycznych wzorów i form.

Stojak na szczotke

O czym jeszcze należy pamiętać?

Warto pamiętać, że zarówno stojak na szczotkę jak i sama szczotka do toalety będą ciągle gromadzić sporą ilość zanieczyszczeń i bakterii. Sam przyznasz, że często zaraz po użyciu, zwyczajnie odkładasz ją do pojemnika. Nie jest to jednak najlepszy pomysł. Szczotka wymaga równie regularnego czyszczenia jak sama toaleta. Najlepszym wyjściem jest dbanie o jej czystość, a co za tym idzie właściwy poziom higieny w łazience po każdym użyciu. Istnieje wiele sposobów, które pomogą Ci się upewnić, że raz na zawsze pozbywasz się wszystkich, groźnych dla Twojego zdrowia zabrudzeń. Kończąc zabieg mycia toalety, umieść zarówno stojak na szczotkę jak i samą szczotkę w roztworze wodnym z dodatkiem płynu do mycia toalety. Pozostaw ją w nim na kilka minut, po czym dokładnie spłucz pod strumieniem bieżącej wody. Osad lub kamień osadzający się na szczotce szybko rozpuści również ocet z wodą. Oczywiście musisz również pamiętać o tym, że szczotka toaletowa po jakimś czasie zwyczajnie się zużyje. Nie czekaj jednak miesiącami i widząc trwałe ślady zużycia, zastąp ją jak najszybciej nową!

Mycie muszli klozetowej