Tablica kredowa, korkowa i szklana – która będzie dla Ciebie najlepsza

Szukasz pomysłu na to, jak się lepiej zorganizować? Masz już dość „latających” wszędzie notatek, ulotek i innych karteczek, które mają Ci przypominać o rzeczach do załatwienia? Przychodzimy z pomocą! Istnieje bowiem bardzo prosty, a zarazem estetyczny sposób na to, by uporządkować przestrzeń wokół siebie i zadbać o to, by sprawunki lub inne ważne notatki były zawsze w zasięgu Twojego wzroku. Nie ma chyba lepszego pomysłu na zmyślną organizację niż wykorzystanie tablicy!

Szklance tablice magnetyczne, sucho ścieralne, korkowe czy kredowe to rewelacyjne rozwiązania dla osób, które lubują się w ciekawych pomysłach na dobre organizowanie oraz aktualnie wręcz toną w listach rzeczy do zrobienia lub tych, o których należy pamiętać. Zapomnij więc raz na zawsze o stosie karteczek, które możesz z łatwością zgubić. Teraz musisz tylko zdecydować czy lepszym i bardziej dopasowanym do Twoich potrzeb dodatkiem będą szklane tablice magnetyczne czy tradycyjne kredowe. Sprawdź nasze propozycje!

tablica magnetyczna

Czarna tablica szklana

Rozwiązanie, które z pewnością znajdzie niejedno zastosowanie w Twoim domu. Dlaczego? Tablica nadaje się bowiem do powieszenia zarówno w pokoju dziecięcym, jak i na przykład w kuchni. Zamieścisz na niej wszystkie ważne informacje. A może szukasz pomysłu na to, jak ciekawie wyeksponować swoje wakacyjne pamiątki? Teraz możesz zrobić jedno i drugie. Szklane tablice magnetyczne mogą posłużyć zarówno do tworzenia na nich zapisków, jak również do umieszczenia na nich różnego rodzaju notatek czy pocztówek przy użyciu magnesów. Możesz ją również wykorzystać w swoim biurze. Z łatwością umieścisz na niej szybką notatkę lub przymocujesz otrzymaną wcześniej wizytówkę klienta. Taka tablica będzie stanowić nie tylko praktyczne rozwiązanie, pomagające Ci się zorganizować, ale sprawdzi się także jako nowoczesny element wystroju wnętrza.

tablica magnetyczna

Suchościeralna tablica magnetyczna

Idealny pomysł dla osób, które wciąż potrzebują przestrzeni do dodawania kolejnych list rzeczy do załatwienia i zrobienia. Tablica posiada dużą powierzchnię, która umożliwi tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych zapisków. Jest to również doskonały pomysł na dodatek do dziecięcego pokoju. Taka tablica może, obok tablicy kredowej, stanowić świetną rozrywkę dla najmłodszych. Daje szansę na pobudzenie kreatywności podczas rysowania lub na przykład odnotowywania szkolnych zapisków. Twoja pociecha uczy się tabliczki mnożenia? Świetnie! Teraz możesz przyjść swojemu dziecku na pomoc i odnotować wszystkie działania na tablicy, którą powiesisz w jego pokoju. W ten sposób pomożesz mu w nauce.

tablica magnetyczna

Tablica korkowa z motywem

Oczywiście mamy też na swojej liście tablic tradycyjną tablicę korkową, do której możesz przymocować zapiski i notatki przy użyciu pinezek. Motyw mapy świata może także zachęcić do oznaczania miejsc, w które planujesz się wybrać lub tych, które już udało Ci się zwiedzić. Fenomenalne rozwiązanie szczególnie dla osób, które lubią podróże. Możesz ją powiesić w pokoju dziecka lub na przykład w swoim biurze. Nie zajmuje dużo miejsca, z pewnością znajdzie praktyczne zastosowanie będąc jednocześnie ciekawym dodatkiem dekoracyjnym pomieszczenia. Atrakcyjny design przyciągnie spojrzenia, a Tobie pozwoli zorganizować plan zajęć lub listę obowiązków na nadchodzący tydzień. Możesz ją dowolnie spersonalizować lub pozostawić do użytku większej liczby osób, zarówno członków rodziny, jak i współpracowników – wszystko zależy od tego, gdzie zdecydujesz się ja umieścić.

tablica

Którą z propozycji wybierzesz? Czy bardziej przemawiają do Ciebie tradycyjne tablice korkowe, kredowe, a może szklane tablice magnetyczne? Którekolwiek z rozwiązań wybierzesz, możesz być pewien, że znajdzie ono zastosowanie zarówno w pokoju dziecięcym – do zabawy lub nauki, a także w kuchni czy przedpokoju. Tablice możesz wykorzystać do umieszczenia ważnych informacji i notatek. Masz też szansę dać upust swojej kreatywności i stworzyć na niej wielokolorową pamiątkę ostatnich wakacji. Wybór należy do Ciebie!