Tablica magnetyczna, czyli planowanie pod kontrolą

Tablica magnetyczna to wszechstronny gadżet, który ułatwia życie. Pomoże nie tylko planować zadania w pracy czy szkolne obowiązki. Świetnie sprawdzi się w kuchni lub przedpokoju na domowe notatki i wiadomości.

Żyjesz w biegu, a Twój plan dnia musi pomieścić wiele różnych obowiązków? Dobre zaplanowanie sobie czasu to jedno, ale musisz przecież pamiętać o tylu różnych rzeczach. Wszystko wskazuje na to, że potrzebujesz pomocy. Tablica magnetyczna w widocznym miejscu to rozwiązanie, które możesz zastosować, aby o niczym nie zapomnieć.

Tablicę magnetyczną możesz śmiało wykorzystać jako narzędzie do nauki. Kiedy przypniesz do niej fiszki ze słówkami codziennie, mimowolnie będziesz je przyswajać, ponieważ będą wciąż w zasięgu wzroku. Taka tablica z kompletem magnetycznych literek lub cyferek będzie niezastąpiona do nauki czytania i liczenia z przedszkolakiem.

Tablica magnetyczna nie musi być nudna

Tablice magnetyczne, które znamy z biur ciężko nazwać dekoracją. Są jednak takie tablice, które zdobią pomieszczenie, przy okazji spełniając to samo zadanie co klasyczne modele. Tablica, której powierzchnia wygląda jak wycięta z chropowatego kamienia lub eleganckiego marmuru to propozycja do wnętrz nowoczesnych. Świetnie będzie wyglądać nad prostą konsolą zaadaptowaną na domowe biuro.

Powierzchnia tablicy może imitować drewno, ścianę z cegieł lub inną fakturę – zatem bez kłopotu wybierzesz taką, która dobrze podkreśli wystrój wnętrza. Gładkie tablice magnetyczne mogą mieć różne kolory. Zatem możesz albo wtopić je w tło wybierając model w kolorze ścian, albo nawiązać jego barwą do dekoracji w pokoju.

Tablica magnetyczna do zadań specjalnych

Gotowy planer w postaci tablicy na ścianie to świetne rozwiązanie dla uczniów i mocno zapracowanych dorosłych. Powierzchnia tablicy podzielona czytelnie na siedem dni tygodnia ułatwi rozplanowanie zadań. Tablica wyposażona w pisak pozwoli zapisać plan zajęć, a za pomocą magnesów umieścisz na niej wszystkie dodatkowe informacje.

Tablica magnetyczna z mapą świata to doskonały prezent dla podróżnika. Będzie mógł planować kolejne podróże lub wspominać te już odbyte. Taka tablica to efektowna i praktyczna dekoracja. Można na niej umieszczać nie tylko notatki, ale również zdjęcia lub pamiątki z wakacji.

tablica magnetyczna mapa swiata

Tablice magnetyczne do kuchni i przedpokoju

Domowe obowiązki to dziesiątki czynności i spraw do załatwienia. Aby zapanować nad tym wszystkim i uniknąć komunikacyjnego chaosu skorzystaj z rozwiązań biurowych. Tablica magnetyczna powieszona w widocznym miejscu w domu ułatwi przekazywanie wiadomości, przypomni o wizycie u lekarza lub drobnych zakupach do domu.

Do wyboru mamy kolorowe tablice gładkie – łatwo dopasujesz je do mebli w kuchni. Tablice magnetyczne ozdobione zdjęciami pysznego jedzenia, idealne do kuchni. Tablica w modną marokańska mozaikę ożywi Twoją kuchnię wprowadzając do niej południowe wzornictwo.

Są również sprytne rozwiązania, które pomogą zaoszczędzić sporo miejsca. Przedpokój ma zwykle ograniczony metraż, dlatego warto skorzystać z gadżetów, które łączą w sobie kilka funkcji.

Szafka na klucze, której drzwiczki to tablica magnetyczna to nie tylko oszczędność miejsca. Z takim gadżetem masz pewność, że Twoja wiadomość nie umknie uwagi adresata. Wieszak do przedpokoju połączony z tablicą magnetyczną to równie praktyczny pomysł. Szczególnie, gdy jest równie przydatna, jak dekoracyjna. Nasza propozycja to wieszak ze zdjęciem przeuroczego mopsa. Ale możesz wybrać model z tablicą z innym motywem, takim który najbardziej pasuje do Ciebie i Twojego przedpokoju.

tablica wieszak

Przypinaj z fantazją

Aby umieścić notatkę na tablicy musisz mieć do niej komplet magnesów. I tutaj również nie ma nudy. Tablice magnetyczne możesz wyposażyć w komplety magnesów o przeróżnych kształtach i kolorach. Od imitacji rzecznych kamyków przez zwierzaki po klasyczne nierzucające się w oczy kropki.

Przypinanie najważniejszych informacji za pomocą specjalnych np. czerwonych magnesów sprawi, że na pewno nie przeoczysz tego, co najistotniejsze.

Tablice magnetyczne nie wymagają zakupu specjalnych magnesów – możesz korzystać również ze swojej kolekcji magnesów na lodówkę – będzie kolorowo i kreatywnie.