Torby podróżne dla psa - jak wybrać tą idealną?

Torba podróżna dla psa to bardzo wygodne rozwiązanie podczas wycieczek i przemieszczania się różnymi środkami transportu. Dzięki nim twój pupil będzie się przemieszczać bezpiecznie i wygodnie. Sprawdź, jak wybrać torbę podróżną dla psa!

Pies na plecak? To bardzo wygodne!

Plecak służący za torbę podróżną dla psa to idealne rozwiązanie dla właścicieli małych psów. Jeśli podczas podróży masz dużo bagaży i na transporter z psem już nie wystarcza ci rąk… plecak będzie najlepszym rozwiązaniem.

To opcja wygodna zarówno dla ciebie, ponieważ będziesz mieć jeden bagaż do ręki mniej oraz dla twojego pupila – usadowiony blisko ciebie będzie się on czuł bezpiecznie i komfortowo.

Noś swojego pupila zawsze blisko siebie!

Jeśli jednak twoje plecy również są zajęte noszeniem bagaży – wypróbuj torbę do noszenia z przodu. Taki sposób przenoszenia zwierzaka jest jak najbardziej bezpieczny i wygodny. Plecak uszyty specjalnie do takiego sposobu przenoszenia pupila nie będzie się w żaden sposób zsuwać ani przemieszczać. Regulowane pasy i ramiączka sprawią, że torba nie będzie cię również uwierać ani ograniczać ruchów.

Jeśli wybierzesz torbę z oknem z przodu – twój pies będzie miał możliwość obserwowania otoczenia, co może sprawić, że cała podróż przebiegnie spokojnie i bezproblemowo. Gdyby jednak twój pupil był niespokojny i się wyrywał – krótka smycz przymocowana do torby uniemożliwi mu wyskoczenie z niej. W takich torbach jest też przewidziane wygodne rozwiązanie dla właściciela zwierzaka – etui na telefon komórkowy przy torbie dla zwierzaka sprawi, że przy całej ilości bagaży nigdy nie będziesz musiał mierzyć się z problemem zagubionego telefonu!

Torba na ramię - coś dla małych piesków, które nie lubią się męczyć

Torba na ramię to rozwiązanie, które polecamy szczególnie właścicielom małych psów. Idealnie sprawdza się podczas długich spacerów. Małe psy, często się męczą, dlatego jeśli panujesz długi, na przykład kilkugodzinny lub całodniowy spacer – koniecznie zabierz ze sobą torbę na ramię. Twój mały ulubieniec będzie ci za to wdzięczny!

Wycieczki rowerowe z psem? Nie ma problemu!

Często przemieszczasz się rowerem? W takim razie torba na rower jest w sam raz dla ciebie! Sprawdzi się w przypadku małych psów, które nie będą miały siły przez cały czas biec przy rowerze. Torbę na rower możesz usadowić z przodu, na kierownicy lub z tyłu – na bagażniku. Specjalnie przystosowane do takiego sposobu podróżowania torby posiadają metalową konstrukcję, która zapewnia zwierzakowi bezpieczeństwo. O jego bezpieczną podróż będą również dbać takie elementy torby jak smycz i odblaskowe paski. Wyściółka z miękkiego flauszu sprawi za to, że podróż przebiegnie twojemu pieskowi niezwykle wygodnie.

Nie lubisz dźwigać? W takim razie torba na kółkach jest dla ciebie

To opcja dla osób, które nie mają zbyt dużo bagaży do noszenia w rękach lub dla tych, i dla tych, którzy nie lubią dźwigać. Torba na kółkach to doskonałe rozwiązanie, także w przypadku nieco cięższych zwierząt. Wkładki z siatki zapewnią psu odpowiednią cyrkulację powietrza, wyściełana wkładka zapobiegnie nieprzewidzianym wypadkom podczas przebywania zwierzaka w torbie.

Taki transporter ma w pełni składany uchwyt, a także przegrody na poidło i smakołyki, dzięki temu podróż będzie komfortowa i dla ciebie (bo się nie zmęczysz dźwigając) i dla twojego pupila, ponieważ w takim transporterze znajdzie się wszystko, czego będzie potrzebować podczas podróży.