Turystyczny nie znaczy zwykły – postaw na design butelki turystycznej

Czy górska wycieczka, przyjemne spacery po lesie kojarzą ci się z przystankiem na herbatę w metalowym kubku bez wyrazu, a akcesoria turystyczne z brakiem oryginalności? Te czasy minęły już bezpowrotnie. Czas na design – królową współczesnych podróżników jest butelka turystyczna.

Butelka turystyczna – gwarancja wyróżnienia

Na spacerowym szlaku spotykasz setki osób i nie lubisz gubić się w tłumie. Rozwiązaniem dla ciebie mogą stać się turystyczne gadżety. Niezbyt krzykliwe, ale nowoczesne i wyjątkowe. Odpowiednia forma i wyjątkowy wzór pozwolą ci na skuteczne wyróżnienie się wśród grupy. Tymi cechami charakteryzuje się butelka turystyczna , na którą powinieneś postawić, zastanawiając się nad akcesoriami, które zabierzesz ze sobą na wyprawę. Sprawdzi się w każdych warunkach.

Zauważalna z daleka – butelka turystyczna

Poza tym, że cieszy oko, design butelki ma wiele innych zastosowań. Wybierając produkt o nowoczesnym kształcie, mamy pewność, że nawet w pełnym plecaku będziemy w stanie wyczuć go pod ręką. Dzięki temu odnalezienie go również po ciemku nie powinno być najmniejszym problemem. Butelki turystyczne wyróżniają się również szerokim wyborem kolorów oraz wzorów.

Remember Emako butelka turystyczna

Dostępność wzoru, który będzie odpowiadał twoim upodobaniom, jest wręcz pewna. Producenci oferują butelki zarówno matowe, jak i błyszczące – jednokolorowe czy wzorzyste. Możesz wybierać między wygrawerowanymi napisami - hasłami i obrazkami. Dla tych, którzy szczególnie dbają o personalizację akcesoriów, możliwe jest również stworzenie butelki turystycznej na zamówienie. Dokładnie takiej, jaką zaprojektujesz. Taki zabieg jeszcze bardziej zmniejszy prawdopodobieństwo zgubienia gadżetu. Wyjątkowość butelek wyróżnia je na tyle mocno, że nie sposób ich nie zauważyć.

Butelka Emako turystyczna granatowa

Butelka turystyczna – pomysł na spersonalizowany prezent

Wobec urodzinowych imprez wyznajesz zasadę, że najlepsze prezenty to takie prosto z serca? Nie lubisz dawać solenizantowi tego, co według ciebie może nie do końca mu się spodobać? Postaw na design i praktyczne zastosowanie. Butelka turystyczna spełnia oba założenia. Dzięki nowoczesnym wzorom możesz sprezentować komuś dokładnie taką, która będzie odzwierciedlać jego charakter. Produkt zyska na wyjątkowości, jeśli wygrawerujesz na nim imię znajomego. Taki podarunek będzie służył mu na lata, a dodatkowo – któż z nas nie lubi patrzeć na piękne rzeczy?

Butelka Remember Selva

Co ukrywa się pod designem butelki turystycznej?

Jakość, wytrzymałość i lekkość. Butelki zapewniają nam niezmienną temperaturę napoju, jaki w nich umieścimy, nawet do kilkunastu godzin. Daje nam to komfort użytkowania w dalszych czy bliższych podróżach – nasza ulubiona kawa, herbata czy orzeźwiający napój będzie w każdej chwili smakował tak samo. Produkt tworzony jest z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na liczne czynniki mechaniczne i zniszczenia, dzięki czemu może służyć nam latami.

Zolta butelka Emako turystyczna

Myśląc o zastosowaniach butelki turystycznej zwłaszcza podczas różnego rodzaju wypraw, producenci dbają o to, żeby była ona odpowiednio lekka. Takim sposobem, niezależnie od pojemności, którą wybierzesz, a w związku z tym wielkością butelki, nie odczujesz różnicy wagowej. W każdym przypadku będziesz przyjemnie zaskoczony lekkością tego produktu. Te wszystkie cechy składają się na ideał – butelka turystyczna z pewnością podbije twoje serce, stając się nieodłącznym kompanem nie tylko w podróży, ale i codziennym życiu.