Wybieramy przytulne dekoracje do domu

Odśwież wnętrze swoich czterech ścian! Stylowe dekoracje do domu pomogą wprowadzić przyjazną atmosferę. Dzięki dobraniu kilku dodatków jesteśmy w stanie wprowadzić miłe akcenty, które umilą klimat panujący w naszym mieszkaniu. Przedstawiamy najciekawsze dekoracje do domu, obok których nie można przejść obojętnie!

Odbojnik do drzwi, stoper

Trzaskające drzwi potrafią czasem wyprowadzić z równowagi podczas wietrznego dnia. Ponadto często w naszym domu, obok ludzi, mieszkają także zwierzęta, które często nie potrafią otworzyć drzwi do upragnionego pokoju na własną “łapę”. Zawieszka na drzwi w kształcie liny, założona na klamkę dopełni wnętrza urządzone w każdym stylu, ale szczególnie polecany jest do wnętrz typu boho.

Dekoracyjny nawilżacz powietrza

W upalne dni, wysuszone powietrze może być bardzo odczuwalne przez nasze płuca. Musimy zadbać o stałe utrzymanie wilgoci. Dekoracyjny nawilżacz powietrza w stylu roślinnym, bardzo łatwo ukryć pośród naszych roślin. Jest niezwykle łatwy w użyciu - wystarczy nalać wody i uzupełniać jej stan. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale także na warunki naszej domowej flory.

Klepsydra magnetyczna - ferrofluid

Magnetyczna klepsydra

Mogłoby się wydawać, że klepsydry, w czasach powszechnej dostępności zegarków, przestaną być potrzebne. Jednak magiczna forma i prostota budowy tego urządzenia do dzisiaj potrafi zachwycać. Warto pomyśleć o ozdobieniu naszego domu klepsydrą w nowoczesnym stylu! Ziarenka piasku, które zazwyczaj były używane do odmierzania czasu, zostały zastąpione przez ciecz, która posiada niesamowicie widowiskowe właściwości elektromagnetyczne i tworzy piękne stożkowe formacje!

Neon LED Serce, świecąca dekoracja

Chcesz ocieplić atmosferę w swoim mieszkaniu, ale nie masz pomysłu w jaki sposób? Nie ma nic piękniejszego niż miłość, której symbolem jest serce. LEDowy neon w kształcie serca umili atmosferę w każdym pokoju. Dodatkowo czerwona poświata, która z niego emanuje, w pozytywny sposób przełoży się na nasze emocje i uczucia. Doskonale sprawdza się w roli lampki nocnej.

Dekoracja ceramiczna ANANAS

Przy wybieraniu dodatkowych ozdób do domu nie powinniśmy zapominać o naszej kuchni. Ozdobny ceramiczny, złoty ananas symbolizuje elegancję i dostojność. Umieszczając go w naszej kuchni, będzie gustownie się prezentował pośród żywności, bądź jako element ozdobny zastawy. Obok takiego pięknego złotego ananasa nie możemy przejść obojętnie.

Podświetlana ramka LED z twoim napisem - rozmiar A4

Lampka stojąca z napisami - light box

Kiedy dekoracje do domu szybko nam się nudzą, warto pomyśleć o takich, które posiadają możliwość codziennej personalizacji. Może być to na przykład podświetlana ramka z napisem, który sami będziemy mogli zmieniać za pomocą wymiennych liter. Dzięki temu, że urządzenie jest podświetlane, tabliczka będzie widoczna nawet w nocy. Elementy dekoracyjne, które posiadają możliwość zmian, umacniają i rozwijają relacje domowników, dlatego warto pomyśleć o takiej ozdobie w swojej przestrzeni.

Dzięki małym akcentom ozdobnym w szybki sposób dopełnimy wystrój naszych pomieszczeń. Umiejętnie planując dekoracje do domu, możemy mieć ogromny wpływ na przyjazną atmosferę. Ponadto większość gadżetów ozdobnych, prócz swoich funkcji estetycznych, jest także użyteczna. Polecamy zapoznać się także z ciekawymi sposobami na dekorację łazienki z charakterem!