Wybieramy przytulne tekstylia do pokoju dziecka

tekstylia dla dzieci

Pokój dziecięcy – ten, kto całe życie dzielił pokój z siostrą lub bratem wie, jak ważna to przestrzeń. Jak człowiek o niej zawsze marzył. Do sprawy należy więc podejść z rozwagą, ale też z nastawieniem na dobrą zabawę. Zalecamy również puszczenie wodzy fantazji. W tej sytuacji najlepiej sprawdza się duet kreatywność i funkcjonalność. Tu szczególnie mamy na myśli tekstylia do pokoju dziecka. W końcu to ma być królestwo małego człowieka, a w nim – jak dobrze wiemy – rządzi żywioł. Fotel to nie tylko fotel, a na przykład statek kosmiczny. Kufer na zabawki to często ukryta skrzynia skarbów. Fantazja dziecka przeobraża wszystko, trzeba jej tylko na to pozwolić. No i dać dobrej jakości przedmioty, które ten artyzm udźwigną.

Pokusiliśmy się więc o małą ściągawkę i przygotowaliśmy dla Was najciekawsze tekstylia dziecięce. Co tu dużo kryć, nie jedna taka aranżacja może być wyzwaniem, chcemy więc maksymalnie ją ułatwić. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co pomoże Ci w dziecięcym pokoiku stworzyć magię. Będzie też godnie służyło małym księżniczkom czy dzielnym pogromcom smoków i wytrzyma najcięższe próby. Wszystko to znajdziecie w naszym sklepie online. Bo chociaż życie to nie bajka, chcemy je Wam trochę ułatwić.

Tekstylia do pokoju chłopca

Pokój chłopca, niestety kolor niebieski wszystkiego nie załatwi. Tu potrzeba wielu barw i solidnych rozwiązań. Jesteśmy zdania, że nie wolno nikomu niczego narzucać. No dobrze, od czego zacząć, żeby stworzyć przytulną przestrzeń? Najlepiej od poduszki, ponieważ od niej zaczyna się wszystko. To ona będzie towarzyszką sennych podróży, także tych pierwszych. Nocą w kojący sposób będzie podtrzymywać pełną wyobrażeń główkę. A też czasem dobrze się jest mieć do kogo przytulić, wypłakać. Nie dajcie się jednak zwieść myśli, że taka zwykła, kwadratowa poduszka załatwi sprawę. Tu trzeba szczególnie twórczych i milutkich rozwiązań. Nieskromnie powiemy, że mamy takie. Na przykład poduszka w kształcie misia dla wielbiciela niedźwiedzich uścisków.

Do wyboru, do koloru można rzec. Miś szary, miś brązowy i taki, co to go za uszy można wyszarpać. Pokój dziecka powinien zawierać szereg możliwości. A więc wszelkim ograniczeniom mówimy stanowcze „nie”. Bo co zrobić, gdy mały książę szuka swojej gwiazdki z nieba? Podarować mu ją, najlepiej w pluszu! Do odważnych świat należy, więc dlaczego nie podbijać go w towarzystwie lwa lub jednorożca. Gdy zamykają się powieki, znikają reguły. Liczą się marzenia i ciepła przytulanka. To moment na wytchnienie po długim dniu. Wiemy, jaki ważny. Wiemy, że Wy również to wiecie, dlatego tak ważne są poduszki dla dzieci.

Tekstylia do pokoju dziewczynki

Tekstylia dla dzieci – podejście drugie. Cóż, budujemy napięcie. Żeby to wszystko nabrało sensu i mogło się ładnie uleżeć. Wiemy, że szczęśliwe przypadki się zdarzają, ale tutaj w grę wchodzą tylko dobrane pary. I tak do poduszki-przytulanki polecamy ciepły kocyk. Jednak należy to podkreślić z pełną stanowczością, to się musi dobrze składać. I niech jest na przykład tak, że obok poduszki w kształcie króliczka pojawi się kocyk z ogonkiem. Wprost idealny duet, zwłaszcza że kocyk jest również śpiworkiem. Docenią go fanki chowania się w króliczych norkach.

Pokój dziewczynki wzbogaci się o nową kryjówkę. Wiemy jednak dobrze, że zając, to znaczy diabeł tkwi w szczegółach. Dobrze jest czasem zyskać trochę miejsca. Milusie kocyki lubią się gubić i lubią też być podkradane. Zalecamy zatem, żeby na ich straży stanęła uszata maskotka, która dzielnie ten kocyk przechowa w swych łapkach. Bo taki kocyk nie służy tylko do opatulenia. Można również zrobić z niego pelerynę lub suknię balową. Małe księżniczki doskonale wiedzą, o czym mowa. Można również zostać różowym, puchatym jednorożcem. Potwierdzamy, tak się czasem dzieje. Szczególnie gdy kocyk posiada kaptur ze złotym rogiem. Nie dość, że ciepło i przytulnie, to jeszcze magicznie.

O czym powinniśmy pamiętać przy wyborze tekstyliów dla dzieci?

Tekstylia do pokoju dziecięcego przede wszystkim powinny być bezpieczne, trwałe i nadające się do łatwego czyszczenia. Jednak będziemy upierać się również przy tym, że powinny być także bajkowe. I tu z pomocą nadchodzi specjalista od przytulnych aranżacji oraz dalekich podróży. Proszę Państwa oto on: dywanik dla dzieci. Nikt nam nie powie, ale bez niego jakoś tak zimno i łyso. Ułoży się z każdym rodzajem dziecięcej podłogi – czy to drewno, panele, czy linoleum. Dla antypoślizgu i poślizgu także. Wiemy doskonale, że potrafi być w tym lepszy niż sanki zimą. Jeśli chodzi o kwestie latania, tu nie do końca jesteśmy pewnie, ale to sprawa do dogadania. Natomiast dajemy gwarancję, że swym wyglądem zachwycił nie jedną parę małych oczu. I trudno się temu dziwić.

Tekstylia dla dzieci muszą wyróżniać niebanalnym designem. Jeśli zajrzycie do naszego sklepu online, przekonacie się, że jest w czym wybierać. Wersja areo, to podniebne motywy. W tej kategorii znajdziemy gwiazdy, chmury, jak i cały kosmos. Wersję geometryczną cechuje zamiłowanie do krągłości. Okrągłe pluszowe dywaniki, okrągłe dywaniki z frędzelkami, okrągłe różowe dywaniki. No można się nieźle zakręcić. Na koniec oferta zoologiczna. W tej opcji znajdują się dywaniki inspirowane lasem lub też Afryką. Obok lwa można więc spotkać kotka i liska. Bez obaw, to bardzo pokojowe stado. Ich wspólną misją jest przytulny i twórczy pokój dla Twojej pociechy. Dlatego z pełnym spokojem namawiamy, żeby się z nimi zapoznać.