Wybieramy stolik kawowy do biura

Przestrzeń do spokojnych rozmów z klientami potrzebna jest w każdym biurze. Zmniejszenie dystansu pomaga utrzymać dobre relacje biznesowe, więc kącik kawowy w Twojej firmie wspiera Twój biznes bardziej niż myślisz.

Jeden stolik kawowy należy ustawić tuż obok recepcji – tam goście odpoczywają i przygotowują się do spotkania. Drugi powinien znaleźć się w gabinecie prezesa, tak aby mógł on prowadzić ważne rozmowy w kameralnej atmosferze. Dobrym pomysłem jest stworzenie kącika wypoczynkowego w przestrzeni pracowniczej – będą mogli oni w takim miejscu odpocząć lub prowadzić wewnętrzne rozmowy w komfortowej przestrzeni.

Kącik kawowy w biurze – dlaczego jest tak ważny?

Rozmowy biznesowe, które odbywają się w eleganckiej przestrzeni i mniej oficjalnym otoczeniu mają większe szanse na powodzenie. Stworzenie odpowiedniej atmosfery do rozmów biznesowych może zatem pomóc nie tylko podczas przyjemnych i luźnych konwersacji – pomoże przełamać dystans, gdy mamy do omówienia ważne lub sporne kwestie.

Kącik kawowy w biurze to również miejsce, w którym Twoi pracownicy mogą chwilę odpocząć i wygodnie napić się kawy, a ich samopoczucie przecież ma wpływ na wydajność pracy. Przyjazna przestrzeń wspiera kreatywność, więc warto stworzyć takie miejsce pracy, w którym pracownicy będą się czuć komfortowo.

Mały ale efektowny stolik kawowy do biura podniesie jego prestiż i sprawi, że Twoja firma będzie lepiej postrzegana. W myśl sprawdzonej zasady: jak Cię widzą, tak Cię piszą. Wybór stolika nie powinien być przypadkowy – jego forma może nawiązywać do branży w której się poruszasz lub np. kolorystyki logotypu. Prezentujemy kilka modnych propozycji, które zainspirują Cię do stworzenia niebanalnej aranżacji biurowego kącika kawowego.

Stolik kawowy w stylu eko

Ekologia to mocny trend wnętrzarski. W przestrzeni biurowej również świetnie się sprawdzi. Meble z naturalnych materiałów lub te z recyklingu to również jasny przekaz dla Twoich kontrahentów. Mówi dużo o filozofii Twojej marki, która jawi się jako organizacja mająca na sercu dobro środowiska naturalnego. Mamy dla Ciebie dwie propozycje – to niezwykle minimalistyczne meble. Na metalowej postawie mamy zamontowane blaty z drewna, ale zupełnie nietuzinkowe i bardzo eko. Pierwszy stolik kawowy posiada blat wykonany z misternie sklejonych okrąglaków. Bardzo dekoracyjny i niebanalny. Drugi natomiast jest niższy i większy, a jego blat to surowy plaster drewna z korą, nielakierowany.

Stolik kawowy do nowoczesnego biura

Jeśli w Twoim biurze panuje schludny minimalizm, a chciałbyś wprowadzić tam odrobinę koloru mamy dla Ciebie efektowny zestaw stolików kawowych. Ich prosta forma dobrze wpasuje się nowoczesną aranżację przestrzeni biurowej. Natomiast podstawa z metalu w ażurowy wzór roślinny zupełnie odmienia charakter tych mebli. Zielona podstawa i wzór w modne liście błyskawicznie ożywi reprezentacyjne pomieszczenie w Twojej firmie. Stoliki są dwa, zatem mamy całkiem sporo miejsca – nie tylko na filiżanki, ale również na dokumenty.

komplet stolikow kawowych

Za pomocą stolików możesz wprowadzić nie tylko wybrany kolor do wnętrza, ale również sporo energii. Soczyście żółte stoliki, których forma nawiązuje do modnego retro lat 70. XX w. Ich kształty i kolor przyciągają wzrok. Wybraliśmy odcień żółtego, bo ten kolor zdecydowanie dodaje energii, sprawia, że wnętrze staje się jaśniejsze i ciekawsze. Komplet Dwóch stolików daje sporą dowolność – możesz ustawić je tak, jak chcesz. Świetnie sprawdzą się w firmach oferujących nowe technologie lub zajmujących się marketingiem. Jeśli zależy Ci na tym, aby klienci postrzegali twoją firmę jako młodą i żywiołową zaproś ich na kawę przy takich stolikach.

zolte stoliki retro

Biuro w lofcie

Dawne magazyny czy hale produkcyjne stały się modną przestrzenią. Po rewitalizacji urządza się tam biura i showroomy. Specyficzna, loftowa przestrzeń wymaga wykorzystania odpowiednich mebli i dodatków. Jeśli Twoje biuro znajduje się w takim miejscu, oznacza to, że podążasz za trendami i jesteś zawsze na bieżąco – nie tylko w modzie, ale przede wszystkim w biznesie. Stolik kawowy do loftowego biura musi być prosty, wręcz surowy w swojej formie. Najmodniejsze są stoliki i stoły oparte na technicznych, metalowych nogach z prostym drewnianym blatem. Zestaw trzech takich stolików pozwoli zagospodarować sporych rozmiarów kącik kawowy dla gości biznesowych.

trzy toliki do biura

Elegancki stolik kawowy

Na koniec coś zupełnie innego – pięknie zdobiony stolik w stylu schaby chick. Misternie rzeźbiony blat na toczonych nóżkach – całość wykończona przecieraną białą farbą. Stolik wygląda jak bardzo elegancki antyk. Świetnie wpisze się we wnętrza firm pracujących w branży ślubnej lub modowej. Pięknie będzie prezentować się w salonie fryzjerskim lub gabinecie kosmetycznym. Dlaczego? Ponieważ jego dekoracyjna forma przemówi głównie do wyobraźni pań. Ten stolik jest po prostu uroczym meblem, ale tak nietuzinkowym, że z pewnością zrobi wrażenie na Twoich klientach.

bialy stolik kawowy