Wybieramy suszarkę na pranie stojącą - ranking niezawodnych modeli

Suszarka na pranie to niezbędny element wyposażenia naszych domów. Wybór odpowiedniej ma duży wpływ na nasz komfort. Jak wybrać suszarkę na pranie i na co zwrócić uwagę? W tym wpisie przedstawimy najważniejsze czynniki, które powinny mieć wpływ na Twój wybór, a także ranking najlepszych suszarek.

Jak wybrać suszarkę na pranie stojącą?

Wybór odpowiedniej, stojącej suszarki na pranie uzależniony powinien być od kilku czynników. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się nad swoimi potrzebami i ilością miejsca, którym dysponujesz. Wielkość Twojej rodziny i układ łazienki mogą okazać się kombinacją trudną do kompromisowego pogodzenia. Można by przypuszczać, że mała łazienka zmusza Cię do posiadania małej suszarki, nawet gdy masz sporą rodzinę. Dzięki przygotowanemu przez nas rankingowi z pewnością uda Ci się ustalić, która suszarka na pranie będzie dla Ciebie idealna.

Na co zwrócić uwagę wybierając suszarkę na pranie? Po pierwsze - ilość domowników. To decydujący czynnik, od którego należy zacząć. Jeśli mieszkasz sam lub sama niezbędna ilość miejsca potrzebnego do zawieszenia ubrań będzie zdecydowanie mniejsza, niż w przypadku wieloosobowej rodziny. Warto też pamiętać, że posiadając malutkie dzieci, ilość prania wzrasta odwrotnie proporcjonalnie do ich wieku. W takim wypadku należy pomyśleć o suszarce o solidnej konstrukcji, wykonanej z wysokiej jakości materiałów, która zapewni Ci długi czas użytkowania.

Po drugie - przestrzeń. W małej łazience trudno wyobrazić sobie ustawienie dużej, pojemnej suszarki. Dobrym rozwiązaniem może okazać się suszarka na pranie wąska, którą w razie potrzeby można wstawić do wanny. Alternatywą może być piętrowe akcesorium. Zdecydowanie łatwiej dobrać suszarkę stojącą.gdy w twoim domu znajduje się pralnia lub dysponujesz balkonem. W takim razie Twoje możliwości wyboru zdecydowanie rosną. Warto jednak przed zakupem dokładnie zmierzyć przestrzeń, gdzie będziesz suszyć pranie.

suszarka na pranie

Ranking suszarek na pranie stojących

Dwupoziomowa suszarka na pranie stojąca, duża to najlepszy wybór dla osób, które posiadają rodzinę. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne i pozwala w łatwy sposób porządkować odzież już na etapie wieszania go. Podczas gdy na górze możesz rozwiesić spodnie, pościel i inne duże elementy garderoby, na linkach na dole zmieści się bielizna. Dodatkowo suszarka nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu w cieplejsze dni można ją wystawić na zewnątrz.

Innym, równie praktycznym rozwiązaniem, które nie zajmie dużo miejsca, a z pewnością pozwoli Ci równocześnie suszyć wiele ubrań, jest suszarka na pranie stojąca pionowa. Wysokość produktu i układ poszczególnych elementów sprawia, że suszarka nie zajmie dużo miejsca na podłodze. W wygodny sposób wysuszysz na niej równocześnie duże i małe elementu garderoby.

Jeśli dysponujesz małą łazienką i nie posiadasz rodzinny, doskonale sprawdzi się u ciebie suszarka na pranie stojąca, wąska - PROFI SINGLE, od marki WENKO. Jest niezwykle poręczna, dzięki czemu zmieści się w nawet niewielkich łazienkach. Pomimo niedużej szerokości, jest wyjątkowo stabilna za sprawą szerokich i stabilnych elementów konstrukcyjnych. Suszarka na pranie stojąca z grubymi rurami to niezawodne rozwiązanie do wszystkich małych łazienek.

pranie

Absolutnym klasykiem wśród tego typu asortymentu jest suszarka na pranie rozkładana. Pozwala ona na suszenie na niej zarówno dużej, jak i małej ilości prania. Taki wybór sprawdzi się wtedy, gdy posiadasz dużą rodzinę, ale w pojedynczym gospodarstwie domowym będzie również świetnym wyborem.

Chowana suszarka na pranie - nasz faworyt

Wśród oferty naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór suszarek na pranie. Wolnostojące suszarki są niezwykle praktyczne, ponieważ możesz je ustawić w dowolnym miejscu w domu i poza nim, a po zdjęciu wyschniętych ubrań można ją złożyć i schować w niewidocznym miejscu. Jednak rozwiązaniem, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu, jest chowana suszarka na pranie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wygląd Twojej łazienki pozostanie estetyczny, a przy okazji zaoszczędzisz dużo miejsca