Wycieczka rowerowa za miasto - jak się do niej przygotować?

Pogoda wciąż rozpieszcza i raczy nas słońcem oraz przyjemnymi temperaturami, które niezmiennie zachęcają do spędzania czasu na różnego rodzaju aktywnościach na świeżym powietrzu. Jednym z naszych ulubionych sposobów na wykorzystanie korzystnej aury są wycieczki rowerowe za miasto. Wysiłek fizyczny związany z jazdą na rowerze nastraja pozytywnie, a perspektywa podróży do określonej destynacji, gdzie będzie można odpocząć i nacieszyć się skarbami natury i świeżym powietrzem tylko bardziej zachęcają do ruchu. Kiedy szukasz odpoczynku i ciszy, chcesz odpocząć od zgiełku, gwaru i tłoku miasta, wskakuj na rower i wybierz się na wycieczkę! Odpowiednie przygotowanie zapewni Ci przyjemne doznania. Staraj się wybierać różnorodne trasy, wycieczki rekreacyjne dają również możliwość poznawania najbliższego otoczenia, w którym niekoniecznie spędzamy czas na co dzień. To co nowe jest zawsze ciekawe, zatem korzystaj od czasu do czasu z alternatywnych tras tak, aby nie znudzić się przejażdżką. Przygotowanie do takiego wypadu nie zajmuje dużo czasu, tak naprawdę jedyne czego potrzebujemy to dobry humor, miłe towarzystwo, niezbędne akcesoria rowerowe oraz pyszne przekąski na piknik.

Wycieczka rowerowa

Pamiętaj także, by mierzyć siły na zamiary. Bezpieczeństwo przede wszystkim, zatem planując wycieczkę rowerową za miasto weź pod uwagę kondycję wszystkich jej uczestników. Taki wypad ma być sposobem na odstresowanie oraz służyć przede wszystkim aktywnej formie relaksu. Nie chcesz przecież, żeby ktoś poczuł się źle lub dojechał na miejsce kompletnie wyczerpany. Jeśli bierzesz pod uwagę daleką wyprawę pomyśl nad podzieleniem odcinków trasy, na przykład na wycieczkę samochodową do punktu A, z którego później rowerami wyruszycie do punktu B. Wszystko zależy od dystansu, jaki planujesz pokonać. Nie zapomnij dostosować go także do innych, szczególnie najmłodszych uczestników wycieczki!

Dziecko na rowerze

Akcesoria rowerowe

Z gotowym planem wyprawy zajmij się przygotowaniem swojego roweru. Może czas odświeżyć co nieco jego wygląd? Jeśli jesteś na to gotowy mamy dla Ciebie rewelacyjne pomysły na akcesoria rowerowe, które uczynią z Twojego jednośladu prawdziwie godne pozazdroszczenia cacko!

Rower pomalowany na wiele kolorow

Nudny nikt nie lubi, a bycie oryginalnym nie jest już wcale takie trudne. Bogata gama dodatków, które posłużą jako ciekawe i designerskie gadżety i niezbędne akcesoria rowerowe jednocześnie daje Ci naprawdę ogrom możliwości! Rzeczy zwykłe powszednieją, stają się nudne. My wierzymy, że powinieneś zawsze manifestować swoje indywidualne podejście do mody, nawet w najdrobniejszych aspektach Twojej codzienności. Jednym z rowerowych gadżetów, koło którego nie w sposób przejść obojętnie będzie z pewnością kolorowy dzwonek do roweru marki Rememeber. Eksplozja kolorów i wzorów czyni z niego prawdziwie niepowtarzalny dodatek. Co więcej, możesz być pewien, że wzbudzisz nim zazdrosne spojrzenia innych rowerzystów. Dzwonek nie tylko idealnie spełnia swoją funkcję i pozwoli Ci zasygnalizować zagrożenie na drodze, ale jednocześnie dostarczy przyjemnych wrażeń estetycznych. Zamontuj go już dzisiaj!

Dzwonek rowerowy

A co z wzorem i kolorem Twojego roweru? Kolor stracił swoje nasycenie? A może coraz wyraźniej widać po nim upływający czas i drobne uszkodzenia? Wcale nie oznacza to, że musisz poszukiwać nowego roweru! Zamiast wydawać górę pieniędzy na nowy jednoślad, odśwież jego wygląd z pomocą kolorowej naklejki na rower z dynamicznym, pełnym różnorodnych barw wzorem! Takie akcesoria rowerowe równie łatwo założysz, jak i później zdejmiesz. Naklejka ZEBRA pomoże ukryć niedoskonałości czy niewielkie wady wynikające z użytkowania roweru, a Tobie da możliwość na wyrażenie swojego niepowtarzalnego stylu i poczucia niezależności! Na dodatek naklejka spełnia jednocześnie funkcję dekoracyjną i ochronną. Podkreśl drzemiącą w Tobie pozytywną energię niebanalnym stylem. Baw się kolorami i dodatkami marki Remember, których akcesoria rowerowe pomogą Ci zmienić Twój rower w wizualne arcydzieło.

Naklejka rowerowa

A na koniec ostatni manifest przeciw monotonii, gładkim wzorom i jednolitym barwom. FLOW pokrowiec na siodełko wręcz pulsuje kolorami. Ten wodoodporny pokrowiec nie tylko ozdobi, ale także ochroni Twoje siodełko. Błoto, chlapa, kałuże nie są Ci już straszne. Kolejny modny i praktyczny gadżet firmy Remember, który sprawdza się w każdej rowerowej eskapadzie, a jednocześnie manifestuje Twój unikalny styl. Optymistyczne barwy przyciągną spojrzenia, a Ty możesz ruszać w nawet najbardziej krętą drogę!

Kolorowy pokrowiec na siodelko