Wygoda przede wszystkim – segregujemy pranie!

Podczas urządzania mieszkania czy domu z pewnością spędzasz dużo czasu na odwiedzaniu stron internetowych sklepów z artykułami gospodarstwa domowego. Zależy Ci przecież, by otaczać się nie tylko funkcjonalnymi, ale również estetycznie prezentującymi się przedmiotami. Niezależnie od tego czy wybierasz akcesoria do kuchni, salonu, czy łazienki wystrój każdego z tych pomieszczeń musi być dopasowany do potrzeb osób, które będą z nich korzystać. Liczy się każdy, najdrobniejszy element.

Weźmy na przykład taki kosz na pranie. Musi się znaleźć w każdym domu - w łazience lub w pralni. Dzięki niemu zapanuje porządek, a Ty nie będziesz musiał zbierać prania ze stert porozrzucanych w nieładzie. Ważne, żeby kosz na pranie był pojemny, stworzony z wysokiej jakości materiałów, ale również atrakcyjny wizualnie. I teraz najważniejsze – jaki kosz wybrać, jeśli chcemy ułatwić sobie robienie prania uprzednio je segregując?

Dwukomorowy kosz na pranie

Dziel na trzy

Niezbędny w każdym domu. Kosz na pranie składający się z kilku komór to niezwykle wygodne rozwiązanie. Dzięki niemu możesz na przykład od razu podzielić odzież na kilka kategorii – te delikatniejsze i te niewymagające specjalnego traktowania, zwykłe ubrania. Tego typu pojemniki na pranie sprawiają, że organizacja staje się zdecydowanie łatwiejsza.

W naszej ofercie znajdziesz trójkomorowy pojemnik na brudną bieliznę firmy WENKO, które pomoże Ci, szczególnie jeśli musisz się mierzyć z dużą ilością prania. Każda z komór jest opisana informując o kolorze, jaki należy w niej umieszczać. Aluminiowa rama pojemnika zapewni mu stabilność, niezależnie od tego jak bardzo go obciążysz. Modny design i kolor sprawdza się w każdej łazience, a pojemnik na pranie na pewno wpadnie w oko szczególnie osobom śledzącym najnowsze nowinki i trendy w dekoracji wnętrz.

Trzykomorowy kosz na pranie

Odpowiednia temperatura prania

Nasze kolejna propozycja, to składany kosz na pranie z przegródkami, które podają temperaturę w jakiej należy prać ubrania. Sprytne, nieprawdaż? Teraz zamiast dzielić pranie na kilka różnych stert zaraz przed uruchomieniem pralki, możesz to robić na bieżąco.

Koniec z mieszaniem kolorów i z traceniem czasu na przygotowanie prania. Koniec z przypadkowymi, delikatnymi ubraniami zaplątanymi w pranie wymagające wyższej temperatury. Wszystko ma swoje miejsce, wystarczy tylko opróżnić odpowiednią komorę, włożyć ubrania prosto do pralki i gotowe!

Składany kosz łazienkowy

Dla miłośników filcu

Filc wciąż nie wychodzi z mody. Dwukomorowy pojemnik w eleganckim, szarym kolorze z pomarańczowymi wstawkami to kolejny produkt proponowany przez firmę WENKO. Odporny na ścieranie i rozdarcia materiał nie pochłania wilgoci ani nie przechodzi brzydkimi zapachami.

Znajdzie zastosowanie nie tylko w łazience, ale również w sypialni lub w pomieszczeniu gospodarczym. Możesz go wykorzystać nie tylko do przechowywania prania, ale również do innych celów. Sam zadecyduj, gdzie wpasuje się najlepiej.

Filcowy kosz na pranie

Torba na pranie

Pomysłów jest wiele, rozwiązań jeszcze więcej. Sortowanie prania może być łatwe i przyjemne również dzięki torbie na pranie. To naprawdę pojemny i bardzo praktyczny element wystroju, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca.

Trzy pojemne komory z nadrukiem pomogą w przechowywaniu prania. Nie musisz martwić się wilgocią czy nieprzyjemnymi zapachami wydobywającymi się z wnętrza kosza na pranie. Torba została wyposażona w dwa aluminiowe uchwyty, które ułatwiają jej przenoszenie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż torbę można z łatwością złożyć.

3 komorowa torba na pranie