Wyśpij się na wiosnę - nowe marki pościeli w Emako!

Małymi krokami zmierza do nas pachnąca wiosna, a wraz z nią małe zmiany, które dokonujemy w swoim wnętrzu. Wiosna to czas na nowe, lekkie tekstylia do sypialni nasycone kolorami oraz nowe dodatki, które dodadzą lekkości aranżacji.

Pierwsze powiewy wiosny można również zauważyć w naszych nowych kolekcjach pościeli oraz akcesoriów do spania. W naszej nowej, odświeżonej ofercie znajdziesz min. marki Zensation, Dreamhouse i Sleeptime, które poznasz w poniższym artykule.

Piękne sny z Royal Textil

Royal Textil to bez wątpienia marka pełna nasyconych kolorów i modnych wzorów. W wiosennej kolekcji znajdziesz nie tylko popularne motywy kwiatów, palmowych liści czy monstery, ale również złote wykończenia kolorystyczne, które przełamują mocne zielone akcenty.

Oprócz standardowej propozycji bawełnianej pościeli, marka w najnowszej kolekcji prezentuje również propozycje premium w rozmiarze 200 x 220 cm. Modele NATURE VIBES, LINLEEZ INDIGO, FOREST SCEPTIC oraz WILD NATURE znajdziesz w naszej ofercie w zakładce: komplety pościeli.

Komplety pościeli

Codzienna wygoda z kompletem pościeli od Sleeptime

Kolekcja wiosenna od marki Sleeptime to przyjemna i miękka codzienność. W ofercie znajdziesz klasyczne wzory kraty, pasków, gradientu oraz delikatnych kwiatów naniesione na miękki bawełniany materiał. W kolekcji znajdziesz fakturę flaneli oraz bawełny.

Pościel

Oprócz kolekcji pościeli, marka również w tym sezonie oferuje kilka modeli wypełnień oraz poduszek do spania. W ofercie szczególnie warto sprawdzić:

  • Kołdra Micro Touch - ze wsadem z włokien syntetycznych, doskonała jako kołdra podstawowa na kilka sezonów.
  • Poduszka Aleo Vera 60 x 70 cm, która będzie dobrym wyborem szczególnie dla wrażliwych użytkowników
  • Kołdra 3D Micro Touch - to kołdra z segmentu Premium, która posiada ułatwiające prawidłowe ułożenie zatrzaski oraz miękką, przewiewną budowę z wartstwa nawierzchnią z mikroperkalu. Całość wykończona jest lamówką z tworzywa sztucznego - produkt polecamy jako kołdrę całoroczną.

Zmysłowa sypialnia z Zensation

Motto tej marki brzmi “Inspirowani przez sny”. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem po doświadczeniu dotyku produktów z najnowszej kolekcji marki. Misją Zensation jest oferowanie luksusowych produktów w najbardziej atrakcyjnych cenach - widać to szczególnie po eleganckich, ekskluzywnych liniach produktów MONTREAL, DALLAS oraz MONTE CARLO.