Zachowaj wspomnienia na lata - wyjątkowe ramki na zdjęcia

Zdjęcia umożliwiają nam zachowanie cudownych chwil na zawsze. Wyjątkowe ramki na zdjęcia pozwolą na wyeksponowanie ulubionych fotografii i stworzenie z nich oryginalnej ozdoby Twojego wnętrza. W ramkach możesz przechowywać pamiątki z ważnych uroczystości, zdjęcia przyjaciół i rodziny czy też z szalonej podróży. Gdzie przechowywać wywołane fotografie, żeby zrobiły wrażenie na osobach odwiedzających nasze mieszkanie? Oto kilka pomysłów, które skradną Twoje serce.

Wyjątkowe ramki na zdjęcia z dedykowanym motywem

W sklepach znajdziemy ramki na zdjęcia, które wyróżniają się zdobieniami w formie dodatkowych obrazków lub napisów. Możemy zakupić komplet ramek na zdjęcia nowonarodzonego dziecka, młodej pary czy też całej rodziny.

Ramki na zdjęcia niemowlaka

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment, a zdjęcia pociechy możemy wyeksponować nad jego łóżeczkiem czy też na komodzie.

Dwustronicowa ramka wyglądem przypomina książkę, którą możemy postawić na biurku, szafce nocnej czy komodzie. W środku zmieści się 12 małych zdjęć oraz jedno duże.

Ramka na zdjęcia

Ramki na zdjęcia pary

Jeśli chcemy stworzyć kolaż ze wspólnych zdjęć z ukochanym lub z fotografii ślubnych, to warto postawić na ramkę, która będzie oferowała miejsce na kilka zdjęć.

Ramka LOVE pomieści aż sześć zdjęć, które charakteryzują się różnymi wymiarami. Akcesorium może zdobić Twoją sypialnię, salon lub ścianę w przedpokoju.

Ramka na zdjęcia

Ramki na zdjęcia rodziny

Wyjątkowa ramka na zdjęcia całej rodziny może witać Twoich gościu już w przedpokoju lub zajmować miejsce w pokoju dziennym. Taka ozdoba spersonalizuje wnętrze i przyciągnie uwagę gości.

Ramka na 12 zdjęć w kształcie domu pomieści zdjęcia całej rodziny. Wybierz fotografie upamiętniające wspaniałe chwile i ciesz się z możliwości patrzenia na nie na każdym kroku.

Ramka na zdjęcia

Gdzie przechowywać ramki ze zdjęciami?

Wyjątkowe ramki na zdjęcia będą doskonałą ozdobą każdego pomieszczenia, a umiejscowienie ich nie musi kończyć się na powieszeniu na ścianie czy też postawieniu na biurku.

Postaw na komodzie

Oryginalna ramka na zdjęcia z przewracanymi stronami sprawi, że będziesz mogła zmieniać eksponowane zdjęcie, kiedy tylko będziesz miała na to ochotę. Modny design w połączeniu ze złotymi elementami przyciągnie uwagę zarówno gości, jak i domowników.

Postaw na biurku

Wieszak na zdjęcia w formie ozdobnego parawanu to coś, co ciężko znaleźć w domach koleżanek. Złoty stelaż umożliwia przyczepianie dowolnych rozmiarów zdjęć, dzięki czemu możemy skorzystać z zasobów, które wyjmiemy z ulubionego albumu.

Wieszak na zdjecia

Postaw na podłodze

Ramka na zdjęcia postawiona na podłodze? Teraz możesz wystawić swoje fotografie w nietuzinkowy sposób. Stojąca multirama wyróżnia się wysokością wynoszącą 118 centymetrów, a miejsce na 16 zdjęć umożliwi utworzenie pokaźnej kolekcji.

Ramka na zdjęcia

Powieś na drzwiach

Chcesz ozdobić nudne drzwi lub zasłonić uszkodzenia? Zawieszana na drzwiach ramka na zdjęcia będzie wyjątkowym pomysłem. Ramka pomieści aż 19 zdjęć różnej wielkości.

Zawieś na ścianie

Multirama ze zdjęciami może zastąpić obraz i sprawić, że nudna ściana nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dwustronna ramka umożliwi zmianę ekspozycji poprzez proste i szybkie obrócenie jej na drugą stronę.

Ramka na zdjęcia

Jakie ramki na zdjęcia wybrać?

Wyjątkowe ramki na zdjęcia zamienią nijakie wnętrze w pomieszczenie, które będzie cieszyło oczy. A Ty w jaki sposób wyeksponujesz swoje zdjęcia? Do wyboru masz ramki tematyczne, stojące, wiszące czy też dwustronne.