Pozwól się zainspirować

Poznaj style wnętrzarskie, które wyrażą to, kim jesteś

Nowoczesne, z charakterem i niesamowicie przytulne - zajrzyj do naszych propozycji i wybierz swój styl wnętrzarski. Poznaj nasze propozycje oraz ciekawe rozwiązania, które sprawdziły się w innych mieszkaniach.

Znajdź unikatowe meble i dodatki, które będą zapierały dech i będą towarzyszyły Ci w najważniejszych momentach Twojego życia. Mamy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz! 

Styl skandynawski

Jeśli cenisz spokój, zwykłe życie i przytulne chwile w domu, postaw na wystrój wnętrza w nordyckim stylu.

Daj się sobą zaopiekować i odkryj na nowo styl skandynawski. Zaproś do swojego salonu stonowaną kolorystykę i funkcjonalne przedmioty, które będą towarzyszyły Ci w Twojej codzienności. Poznaj wyselekcjonowane meble i dodatki.

Odkryj produkty

Styl loftowy

Gdyby określić styl loft, czy industrialny jednym słowem, to byłaby nim przestrzeń.

Wybierz metal, szkło, kamień i chłodne, stonowane barwy. Znajdź odrobinę miejsce dla drobnych, modnych akcentów: lamp fabrycznych i reflektorów. Stwórz idealną przestrzeń do pracy twórczej. Poznaj nasze industrialne dodatki, które pomogą Ci wyrazić siebie.

Odkryj produkty

Styl glamour

Styl glamour jest jak dobry hollywoodzki film. Pełno w nim odważnych połączeń kolorystycznych, przepychu
i blasku. Modern glam uwielbia połyskujący aksamit, skrzące się subtelnym blaskiem kryształowe żyrandole, no i oczywiście złote lub srebrne dodatki. 

Zaproś styl glamour do salonu i stwórz filmowy efekt w mieszkaniu.

Odkryj produkty

Styl boho

Styl boho to wolność i zachwyt nad pięknem życia. Znajdziesz
w nim naturalne materiały, zarówno żywe, jak
i stonowane barwy oraz sporo dodatków inspirowanych francuską bohemą. Radosne dekoracje tworzą klimat niekończących się nigdy wakacji nad oceanem.

Odkryj lekkość stylu boho, a codzienność stanie się jeszcze piękniejsza.

Odkryj produkty