Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
365
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
365 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
365 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:



kod produktu: | 1600 |
szerokość (cm): | 55-65 |
wysokość (cm): | 18 |
głębokość (cm): | 26 |
Producent: | Wenko |
Materiał dominujący: | tworzywo sztuczne |
Ławka do wanny (ławka nawannowa) SECURA wykonana została z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Ławka do wanny polecana jest osobom z problemami kręgosłupa, starszym, niepełnosprawnym i mającym kłopoty z siadaniem oraz wstawianiem. Gwarantuje komfortowe i bezpieczne wykonanie wszelkich zabiegów higienicznych bez konieczności siadania w wannie.
Profilowane, wygodne siedzisko zapewnia stabilność. Dzięki możliwości regulacji prętów na szerokość od 55 do 65 cm ławka pasuje do wszystkich standardowych wanien. Specjalne nakładki na aluminiowych prętach zapobiegają ponadto rysowaniu powierzchni wanny.
Cechy produktu:
- siedzisko ławki - wysokogatunkowe tworzywo sztuczne,
- pręty - wytrzymała konstrukcja aluminiowa,
- regulacja szerokości od 55 do 65 cm,
- ławka pasuje do wszystkich standardowych wanien,
- powierzchnia siedzenia 37 x 27 cm,
- gwarantuje bezpieczną i komfortową kąpiel,
- stabilne, wygodne siedzisko,
- pomoc dla osób z problemami kręgosłupa, starszych i niepełnosprawnych,
- specjalne nakładki nie rysują powierzchni wanny,
- max. obciążenie ławki nawannowej – 150 kg,
- patent EU,
- certyfikat Tüv i GS,
- najwyższej jakości markowy produkt niemieckiej firmy WENKO.
Nie znalazłeś odpowiedzi?
Zadaj pytanie
71 308 79 94(pon-pt: 08:00-19:00, sob: 09:00-17:00)
Opinie Klientów
4.83
Liczba wystawionych opinii: 12
510
42
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Do wanny się nadaje, zgodna z opisem, na razie jest OK :D
5/5
Po drobnych przeróbkach udało się dopasować ławeczkę do wanny. Mimo, że wanna stoi blisko ściany, to nie było większym problemem, po prostu po tej stronie zagięcie uchwytu nie opiera się o wnętrze wanny, ale i tak całość jest stabilna. Ławeczka od razu została wypróbowana i spełniła swoje zadanie.
Ania
5/5
Super !
Opineo
5/5
zgodnie z oczekiwaniem - bardzo dobrze sieęsprawdza
Opineo
5/5
Produkt zgodny z opisem. Polecam.
Opineo
4/5
Ławka ok, jednak jeśli ktoś ma wannę przy ścianie nie do końca może spasować (tak jak to widać na zdjęciach produktu), w moim przypadku przy wannie umiejscowionej przy ścianie nie było możliwości ułożenia ławki w sposób pozwalający na oparcie zagięciem profilu o ściankę wewnętrzną wanny od strony ściany.
4/5
Ławka ok, jednak jeśli ktoś ma wannę przy ścianie nie do końca może spasować (tak jak to widać na zdjęciach produktu), w moim przypadku przy wannie umiejscowionej przy ścianie nie było możliwości ułożenia ławki w sposób pozwalający na oparcie zagięciem profilu o ściankę wewnętrzną wanny od strony ściany.
Opineo
5/5
Ławka do wanny jest wygodna, stabilna i dobrze wykonana. Konieczna dla osób starszych oraz niepełnosprawnych, o wiele ułatwia codzienność zarówno tym osobom jak i ich opiekunom.
5/5
sprzęt zgodny z oczekiwaniem. Znakomita obsługa sprzedaży (informacje).
5/5
Produkt jest przydatny,realizacja bardzo dobra.Polecam.
5/5
Zarówno sprzęt jak i realizacja O.K. Polecam.
5/5
Wygodna, estetyczna ławeczka. Bardzo przydatna i bezpieczna zarówno dla osób starszych jak i dla niepełnosprawnych.Świetnie sprawuje się przy myciu chorego i samodzielnych kąpielach. Polecam
Napisz swoją opinię