3 sytuacje, w których przyda Ci się termos ze stali nierdzewnej

Nawet, jeśli twardo stąpasz po ziemi, dobrze wiesz, że los zsyła na nas różne przypadki, zaskoczenia i sytuacje, z którymi musimy zmierzyć się jak najszybciej i najlepiej. By w takim razie przygotować się choć na kilka ewentualności podpowiadamy, kiedy na pomoc przyjdzie ci termos ze stali nierdzewnej.

Dlaczego termos ze stali nierdzewnej pomoże ci w nowej pracy?

Tak, dobrze widzisz – połączenie termosu i nowych obowiązków to dobrany duet gwarantujący sukces. Jesteś tak zwanym świeżakiem w pracy? Poza wszystkim, czego musisz się nauczyć, dodatkowym zadaniem jest zjednanie sobie współpracowników. Oczywiście, możesz zaproponować komuś kawę we wspólnej kuchni. Ale kilka punktów więcej możesz zdobyć, mając napój już przy sobie. Zwłaszcza, jeśli jest to wyjątkowa kawa o twoim ulubionym smaku. Możesz przygotować ją w domu, wyjąć o każdej porze dnia w pracy, a wciąż będzie tak samo gorąca i pyszna. Działa podobnie jak domowe ciasto przyniesione do biura. W mig podbija serca wszystkich.

Niemałą trudnością jest również znaleźć klucz do porozumienia z szefem. Kto choć przez chwilę był asystentem wie, jak trudno o zadowolenie. Pierwszym krokiem może być właśnie podręczny termos ze stali nierdzewnej wypełniony kawą – kiedy w sytuacji awaryjnej prosi cię o piątą już tego dnia kawę i wiesz, że na przygotowanie jej masz mniej niż trzydzieści sekund, to rozwiązanie dokładnie idealne! Mina bezcenna, gdy po dwudziestu wracasz z kubkiem gorącego napoju. Przygotowanym należy być na każdą możliwość! Ponadto, taką kawą powinieneś uraczyć przede wszystkim siebie tuż przed wejściem do biura. Na odwagę wraz z głębokim wdechem

Bidon termiczny ze stali nierdzewnej

Termos ze stali nierdzewnej – kiedy zostajesz nagle z dziećmi koleżanki

Wyobraź sobie początek lata. Pierwsze dni z temperaturą znacznie bliżej upału niż przyjemnego ciepła. Telefon od koleżanki, która natychmiast musi wrócić do pracy, bo zapomniała ważnych dokumentów. Pyta, czy możesz zamienić ją dosłownie na pół godziny w opiece nad dziećmi na placu zabaw. Nad trójką dzieci. Dobrze wiesz, że to nie upłynie ani szybko, ani łatwo. Jedyne, co zdążysz zrobić jeszcze przed wyjściem z domu, to zadbać o zawartość swojego niezawodnego termosu ze stali nierdzewnej.

Termos i dwa kubki

Zważając na pogodę za oknem, ogromną aktywność maluchów zwłaszcza na placu zabaw i przewidując ich możliwe pragnienia, do termosu wrzucasz: kilka kostek lodu, plastry cytrusów i dolewasz wodę. Po chwili wychodzisz z domu i jedziesz na pomoc. Tak przygotowana jesteś w stanie zapanować nad sytuacją nawet dłużej niż pół godziny. Dbasz o uzupełnienie wody w organizmie dzieci i zapewniasz sobie przyjemne orzeźwienie.

Spontaniczny wyjazd z przyjaciółką i termosem ze stali nierdzewnej

Przychodzi taki moment, że nabierasz ochoty na wyrwanie się z miejskiego gwaru choć na chwilę. Przychodzi on zwłaszcza w okolicach weekendu. Wpadasz więc na pomysł spontanicznego wypadu w góry z przyjaciółką. Uzupełnicie niedobory spaceru, nadrobicie rozmowy i zażyjecie świeżego powietrza. Problem jest tylko jeden – na taką wycieczkę najlepiej wybrać się wcześnie rano, a twoja przyjaciółka jest sobotnim śpiochem. A bez odpowiedniej pobudki jej humor nabiera rozpędu bardzo długo.

Kubek termiczny

Wtedy ty, nauczona doświadczeniem, proponujesz, że po nią przyjedziesz, co daje jej kilka dodatkowych minut snu. Pierwszy etap zaliczony. A kiedy tylko wsiada do samochodu, witasz ją litrem gorącej kawy w gotowym na wszystko termosie ze stali nierdzewnej. Szach mat, wewnętrzny śpioch ulatnia się tak szybko, jak tempo picia porannej kawy!

Termos ze stali nierdzewnej z kubkiem

Termos ze stali nierdzewnej – krótka specyfikacja

Niewątpliwie największą zaletą termosu jest gwarancja wielogodzinnego utrzymania odpowiedniej temperatury napoju, jaki się w nim znajdzie. Inne cechy, którymi się charakteryzuje, to często nowoczesny design, wysoka jakość wykonania czy duża odporność na zniszczenia wywołane przez czynniki zewnętrzne. Ponadto, termos ze stali nierdzewnej, mimo materiału, z jakiego jest wykonany, wciąż pozostaje lekki. To produkt poręczny i wygodny w użytkowaniu.