Kamienne tace i patery Kesper - surowa elegancja

Trendy aranżacyjne wciąż ewoluują, a podążanie za nimi też może okazać się problematyczne (i może Cię sporo kosztować!). A niestety, nawet najbardziej kosztowna, wyszukana, czy najszlachetniejsza porcelanowa zastawa może Ci się w końcu zwyczajnie znudzić. Wybierając akcesoria do dekoracji stołu i serwowania posiłków warto kierować się nie tylko indywidualnym gustem. Biorąc pod uwagę nieustannie zmieniającą się modę polecamy postawić na klasykę. Tutaj nie można się pomylić. Ponadczasowy design, kształt czy wzór takich naczyń pozwoli Ci nadążać z duchem czasu. Pamiętaj, wyszukana forma podawania posiłków nie powinna być zarezerwowana tylko na czas wykwintnego przyjęcia. Stosując się do tej zasady podczas codziennego obiadu czy kolacji pozwalasz domownikom cieszyć się walorami estetycznymi przygotowanych przez Ciebie dań. Dzięki temu każdy z nich będzie absolutnie wyjątkowy.

Surowe ostrygi ułożone na kamiennej tacy

Wśród naczyń używanych podczas dekoracji stołu niezmiennie królują te wykonane z kamienia. Producenci zastaw i naczyń gastronomicznych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stawiają na nowoczesne, ale jednocześnie nieoczywiste podejście do sposobu serwowania potraw. Ciężko dyskutować z faktem, że podane na kamieniu dania i przystawki prezentują się niezwykle wykwintnie. Kamienne tace i patery Kesper, poza tym, że pięknie wyglądają, są bezpieczne i higieniczne. Nie możesz zdecydować, które z nich wybrać? Przychodzimy z pomocą!

Chleb i akcesoria do pieczenia

Elegancki sposób serwowania dań i przystawek

Potrawy serwowane na kamiennych naczyniach pozwolą Ci podkreślić walory smakowe potraw oraz sprawić by były dodatkowo przyjemne dla oka. Taca dekoracyjna wykonana z solidnego i polerowanego grafitu udekorowana wędlinami i serami zachwyci swoim nietuzinkowym designem. Wszyscy lubimy oglądać nasze ulubione smakołyki w ciekawej aranżacji. Elegancka taca z pewnością zwróci uwagę Twoich gości.

Kamienna taca na przekąski KESPER

Aby dekoracja stołu pozostawała spójna w swoim stylu, dobierz do zestawu talerzyki deserowe, które z powodzeniem spełnią również funkcję mniejszej tacki na przystawki. To idealne rozwiązanie, jeśli zdecydujesz się zaserwować na przykład osobno sery i warzywa.

Kamienne patery dekoracyjne do podawania przystawek

Na koniec podaj oczywiście słodkie mini desery. Z pewnością wprawisz gości w zachwyt, kiedy na stole znajdzie się patera piętrowa, również wykonana z kamienia. Ułóż na niej przygotowane wcześniej słodkości i gotowe!

Kamienna patera piętrowa KESPER

Każdy chce, aby serwowane dania nie tylko zachwycały bogactwem smaków, ale również elegancką formą podania. Kiedy zasiadasz do stołu w gronie rodziny i przyjaciół chcesz, aby każdy z gości docenił i pochwalił Twoje starania, a także by zjadał ze smakiem przygotowane przez Ciebie smakołyki. Dążenie do kulinarnej perfekcji i wyszukanej estetyki wcale nie musi przyprawiać o ból głowy.

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę produktów wykonanych z naturalnych surowców. To nie tylko kamienne tace i patery Kesper, ale również inne, eko i przyjazne dla środowiska naczynia i akcesoria kuchenne. Kamień, bambus, drewno to niezwykle wytrzymałe materiały, które znajdą zastosowanie w każdym domu. Ich niebanalny, niepowtarzalny i nowoczesny styl oraz najwyższa jakość wykonania zapewniają wysoką higienę pracy oraz estetykę podania.